Департамент житлово-комунального господарства звертається до жителів, водіїв та гостей міста з проханням не засмічувати узбіччя автодоріг!

19.05.2017, 11:20

Останнім часом почастішали випадки утворень стихійних звалищ обабіч доріг. Недобросовісні водії та пасажири викидають сміття через вікна автомобілів або просто залишають його на узбіччі. Своїми діями вони захаращують зупинки громадського транспорту недопалками, пластиковими пляшками, бляшанками, обгортками, пластиковими пакетами та іншим непотребом. Вочевидь, не замислюючись, що, приміром, пластик у землі розкладається до 200 років і при цьому виділяє токсини, які прямо чи опосередковано впливають на здоров’я кожного. Окрім того сміттєзвалища нерідко стають причиною пожеж. На дорогах погіршується видимість у результаті задимлення, що призводить до збільшення частоти ДТП.

Нагадуємо, відповідно до ст. 32 Закону України «Про автомобільні дороги» користувачі автодоріг зобов’язані не забруднювати проїжджу частину та смугу відведення доріг та не створювати своїми діями загрози безпеці дорожнього руху.

Шановні учасники дорожнього руху, поважайте працю людей, бережіть довкілля та не засмічуйте узбіччя.