У ЗОШ № 2 активно ведуться капітальні ремонти

19.05.2017, 13:13

18 травня в ході брифінгу міський голова Дмитро Биков прокоментував хід реалізації низки важливих проектів з капітального будівництва в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

 

Очільник міста зауважив, що у 2017 році завершено реконструкцію системи опалення у шкільній їдальні, що знаходилася в аварійному стані. Впроваджено проект з капітального ремонту підвальних приміщень для організації сучасної роздягальні, що відповідатиме санітарно-гігієнічним вимогам. У рамках усього проекту відремонтовано два приміщення, які облаштовано новими зручними вішалками.

 

Міський голова поділився майбутніми планами щодо реконструкції в ЗОШ № 2 двох шкільних кабінетів з біології та фізики. На капітальний ремонт приміщень кошти буде виділено з міського бюджету в сумі 500 тис. грн.

 

Дмитро Биков зауважив, що за фінансової підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго, голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса, засновників Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», планують обладнати відремонтовані навчальні кабінети багатопрофільним сучасним обладнанням для вивчення фізики та біології.