Турнір пам’яті імені Почесного громадянина міста В.П. Мартиненка

22.05.2017, 14:45

19 травня на стадіоні «Юність» відбулися ювілейні десяті урочистості загальноміських комплексних змагань, присвячених пам’яті Почесного громадянина міста В.П. Мартиненка.

 

Участь у заході взяли представники органів місцевого самоврядування, ПрАТ «Полтавський ГЗК», відділення НОК України в м. Горішні Плавні, учні, студенти, тренери, ветерани спорту та спортсмени-аматори, ЗМІ.

 

На свято спорту завітали почесні гості: міський голова, голова відділення НОК м. Горішні Плавні Дмитро Биков, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, член Наглядової ради ПрАТ «Полтавський ГЗК» Олександр Красуля, голова профспілкового комітету ПрАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін, президент ФК «Гірник-Спорт» Петро Каплун, дружина В.П. Мартиненка Людмила Мартиненко.

 

Міський голова, голова відділення НОК м. Горішні Плавні Дмитро Биков у вітальній промові відзначив визначну роль Володимира Петровича, видатного політичного діяча України, керівника, лідера територіальної громади, в історії розвитку міста та становленні спорту. Дмитро Биков наголосив, що  Володимир Петрович був визначною та багатогранною особистістю, життєвий шлях якого є гарним прикладом цілеспрямованого та змістовного буття. Його було обрано народним депутатом України І скликання, коли було ухвалено Акт проголошення незалежності України. Понад 14 років він успішно очолював Полтавський гірничозбагачувальний комбінат. В.П.Мартиненко - доктор технічних наук, Академік Академії інженерних наук України. На його рахунку понад 50 наукових праць та винаходів у сфері розробки родовищ корисних копалин. Володимир Петрович підтримував розвиток різних видів спорту в місті, заохочував молодь до занять спортом. Зокрема, завдяки його зусиллям у місті створено яхт-клуб.

 

У ході урочистостей призери та переможці турніру в кожній віковій групі відзначені грамотами, медалями та кубками, які під бурні оплески були їм вручені Дмитром Биковим, Олександром Красулею, Людмилою Мартиненко.

 

На завершення урочистостей представники органів місцевого самоврядування, ПрАТ «Полтавський ГЗК», відділення НОК України в м. Горішні Плавні встановили дві пишні корзини з живими квітами біля меморіальних дошок, розташованих на будинку В.П. Мартиненка та будівлі яхт-клубу, вшанували світлу пам'ять Володимира Петровича хвилиною мовчання.

 

Спортивний турнір проводився серед учнівської, студентської молоді, ветеранів спорту з 16 по 20 травня з наступних видів спорту: баскетболу, плавання, легкої атлетики, тенісу, настільного тенісу та міні-футболу.