Засідання постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради

23.05.2017, 08:01

На засіданнях травневих постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради розглядалися важливі питання, що стосуються життя нашого міста.

Депутати на засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів розглянули 13 питань поновлення прав користування земельними ділянками і тридцять одно архітектури і містобудування.

На засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації розглянули питання щодо затвердження акта розподілу часток власності на будівлі та споруди яхт-клубу, розташовані за адресою: вул. Набережна, 6; затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»,про врегулювання питань щодо управління майном, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Горішні Плавні; про прийом-передачу до статутного капіталу КП «СпецЕко» витрат по об’єкту «Реконструкція вулиці Озерної від вул. Соборної до вул. Шевченка м. Горішні Плавні Полтавської області».

Депутати постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку розглядали питання щодо затвердження Порядку забезпечення безкоштовним харчуванням за рахунок міського бюджету дітей військовослужбовців, які перебувають на службі у Збройних силах України за контрактом, на період їх перебування в зоні проведення антитерористичної операції, дітей батьків-інвалідів війни та дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції; внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки, до Положення про порядок та умов надання разової грошової допомоги із міського бюджету, внесення доповнень до міської Програми «Забезпечення хворих з рідкісними (орфанними) захворюваннями лікарськими засобами, виробами медичного призначення та харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2016 - 2020 роки», внесення доповнень до міської Програми «Боротьба з онкологічними захворюваннями на 2017-2021 роки» у м. Горішні Плавні.

На засіданні постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики депутати розглянули листи головних розпорядників бюджетних коштів – відділу культури, спорту і туризму на проведення спортивно-масових заходів в розмірі 15 300 грн, відділу культури, спорту і туризму на утримання та навчально-тренувальну роботу комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл в розмірі 20 000 грн, Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» на придбання персонального комп’ютера в розмірі 3 000 грн, Управління по інвестиціях та будівництва про зменшення асигнувань на 1 млн грн, департаменту житлово-комунального господарства на реконструкцію системи водопідготовки питної води міста Горішні Плавні Полтавської області: перехід від використання хлору на використання концентрованого гіпохлориту натрію та діоксиду хлору в розмірі 1 млн грн. Також розглянули низку питань, що стосуються міського бюджету, програм галузі охорони здоров’я, соціального захисту, економічного розвитку та ресурсів. 

Депутати на засіданні постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології розглянули питання щодо внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Горішні Плавні на 2017 рік, щодо внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.