У місті вперше відкрито літній сезон культурно-мистецьких заходів під відкритим небом

23.05.2017, 09:45

19 травня з ініціативи міського голови Дмитра Бикова в Горішніх Плавнях уперше відкрито літній сезон культурно-мистецьких заходів під відкритим небом.

 

Формат заходів передбачає проведення на відкритій сцені міського парку різноманітних концертних програм за участі творчих колективів міста кожну суботу та неділю у вечірній час з травня до глибокої осені.

 

У п’ятницю, незважаючи на дощову погоду, біля літньої сцени Парку культури і відпочинку зібралося чимало шанувальників. Дмитро Биков привітав громаду з початком першого сезону культурно-мистецьких заходів під відкритим небом у місті, побажав усім приємного культурного відпочинку, відкриття нових талантів, задоволення від гарних виступів, чудових змістовних літніх та осінніх вечорів. Зичив артистам успіхів та прихильності й захоплення глядачів.

 

Очільник Горішніх Плавнів відзначив, що мистецтво посідає дуже важливу нішу в житті міста, яке славиться своїми творчими досягненнями та здобутками, широко відоме талановитими співаками та танцювальними ансамблями. Міський голова зауважив, що відкриті концерти дадуть можливість містянам розширити свій культурно-мистецький світогляд, а творчим колективам міста самореалізуватися. Дмитро Биков запросив громаду та гостей міста долучитися до культурного відпочинку.

 

Першу концертну програму сезону представили захопленій публіці колективи ЦД та ЮТ, презентували запальні хореографічні номери та чудові вокальні композиції, продемонстрували яскраві костюми. Публіка щедро аплодувала й радо приймала юних артистів.

 

У рамках свята також організовано виставку-ярмарок декоративно-прикладного мистецтва міських народних умільців.