На вулиці Гірників активно ведуться роботи з капітального ремонту дорожнього покриття

25.05.2017, 09:15

24 травня в ході виїзної наради міський голова Дмитро Биков перевірив якість виконання робіт з капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Гірників.

 

Очільник міста прокоментував, що сьогодні на вул. Гірників автодорожнім підприємством з м. Лубни активно ведуться роботи завершального етапу капітального ремонту дороги: поверх геополотна укладається останній чистовий шар асфальту. Роботи розпочато в минулому році. Дмитро Биков повідомив, що з метою отримання якісного результату укладання чистового шару асфальтового покриття можна було починати за умови стабільної теплої та недощової погоди: дотримання температурного режиму навколишнього середовища +20° С та відсутності дощів.

 

У ході дорожніх робіт витримуються усі технологічні норми. Міський голова зазначив: «Незважаючи на зростання у 2017 році мінімальної заробітної плати, цін на матеріали та енергоресурси, вартість робіт залишається в межах укладеної угоди й становить 10 млн грн. За сприятливих умов капітальний ремонт дороги по вул. Гірників планують завершити до кінця травня».