Звітна виставка робіт випускників до ювілею дитячої художньої школи

25.05.2017, 16:13

24 травня у ПСМНЗ «Художня школа» пройшла звітна виставка робіт учнів випускних класів, присвячена 40-річному ювілею дитячої художньої школи.

 

Організація виставки стала доброю традицією для випускників художньої школи. На виставці представлено 129 цікавих творчих робіт, виконаних у 24 різних художніх техніках і матеріалах: живопис,  представлений у гуаші, акрилі й олійних фарбах, графіка, витинанка, лялька-мотанка, різновиди колажу з паперу і природного матеріалу, розпис по склу, вовняна акварель, комп’ютерна графіка, вишивка бісером, паперкрафт, мозаїка, солоне тісто, валяння з вовни, аплікація, вітраж, квілінг, об’ємні композиції. Усі роботи виконані з натхненням і любов’ю, відчувається, що в них вкладено часточку душі й учня і його викладача. Цьогоріч усі свої твори присвячено ювілею улюбленої художньої школи.

 

На свято мистецтва завітали представники місцевого самоврядування: заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, які привітали учнів та викладачів художньої школи із завершенням навчального року, подякували за чудові натхненні роботи, побажали усім гарного відпочинку та вдалого мистецького шляху в майбутньому житті.

 

Учні, викладачі та гості заходу із великим задоволенням переглянули ювілейну виставку випускників дитячої художньої школи 2017 року, поділилися враженнями, зробили фото на довгу пам’ять.