Підготовка до оздоровчого сезону 2017 року

25.05.2017, 16:19

24 травня в малій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання міського штабу з оздоровлення та відпочинку дітей за головування заступника міського голови, голови штабу Надії Угнічевої.

 

На засіданні були присутні начальник відділу освіти Ірина Шошина, начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, начальник відділу у справах сім’ї і молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Тетяна Оробченко, начальник відділу усиновлення, опіки і піклування служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Марина Горбенко, завідувач сектору спортивної роботи відділу культури, спорту і туризму Ольга Карпенко, завідувач сектору з обліку розрахунків та майна Вікторія Краснопір, директор КП ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович, директор Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Світлана Кліменкова, головний спеціаліст  відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці УСЗН Наталія Тихомирова, лікар із загальної гігієни управління Держпродспоживслужби у м. Горішні Плавні Ігор Поцілуйко, головний спеціаліст відділу освіти Лілія Щербина, головний бухгалтер відділу освіти Оксана Кошолкіна, головні спеціалісти відділу у справах сім’ї і молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Тетяна Качанова й Назарій Виноградов, представники ЗМІ.

 

Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Качанова доповіла про заходи з виконання обласної та міської програм оздоровлення та відпочинку в літній період 2017 року, хід інформаційної кампанії та реалізації путівок з використанням системи часткового відшкодування вартості путівок.

 

Про готовність закладів оздоровлення та відпочинку до літа 2017 року доповіли члени міського штабу з оздоровлення та відпочинку дітей.

Головний спеціаліст відділу освіти Лілія Щербина зазначила, що з 01 червня на 16 робочих днів розпочнуть роботу шість таборів із денним перебуванням дітей при шести загальноосвітніх навчальних закладах міста Горішні Плавні, один табір праці та відпочинку при Дмитрівській ЗОШ, один спортивний табір при ДЮСШ №2 з плавання. Із 29 червня протягом 16 робочих днів буде працювати табір із денним перебуванням при ЦДтаЮТ. У пришкільних таборах буде організовано дворазове та триразове харчування.

 

ОРІЄНТОВНА МЕРЕЖА

пришкільних таборів у 2017 році

Навчальний заклад

Загальна кількість дітей

Із них:

Дворазове харчування

Триразове харчування

Пільгові категорії, за рахунок бюджету

ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

110

24

86

12

ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

102

25

64

13

 

СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка

140

20

101

19

СЗОШ І-ІІІ ступенів №4

151

60

83

8

СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської

178

55

113

8

 

2 путівки повної вартості з триразовим харчуванням

ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

111

24

80

7

Дмитрівська ЗОШ

63

61

-

2

ЦД та ЮТ

60

60

-

-

ДЮСШ №2

88

-

87

1

 

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська поінформувала про роботу спортивних таборів у ДЮСШ міста, заходи, які будуть проводитися у бібліотеці для дітей протягом червня: літературні ранки, години пізнання, вікторини, зустрічі з художниками, конкурси.

Завідувач сектору спортивної роботи відділу культури, спорту і туризму Ольга Карпенко доповіла про те, що у ДЮСШ №1 із 01 червня протягом 18 робочих днів у спортивному таборі буде оздоровлюватися 55 дітей, харчування яких буде здійснюватися на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. У ДЮСШ №3 буде відкритий спортивний табір для 60 дітей з 01 по 23 червня на 16 робочих днів (відділення баскетболу); з 06 по 20 червня, з 29 червня по 07 липня на 18 робочих днів (відділення веслування); з 01 по 25 серпня на 18 робочих днів (відділення бадмінтону). Харчуватися діти будуть у ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (відділення баскетболу) і ТОВ «Славутич – Руда – Україна» (відділення веслування й бадмінтону).

 

Начальник відділу усиновлення, опіки і піклування служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Марина Горбенко інформувала присутніх про те, що в місті проживає 63 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування, віком від 7 до 17 років, яких планується охопити оздоровленням у літній період. З них 53 дитини підопічні, 5 дітей виховується у прийомних сім’ях, 5 дітей – у дитячому будинку сімейного типу. Завдяки традиційній допомозі Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» були придбані 30 путівок для оздоровлення дітей даної категорії у ДСОЦ «Горизонт». На сьогодні путівки отримали 27 дітей для оздоровлення в ДСОЦ «Горизонт» на І зміні, ще троє дітей будуть оздоровлені в серпні (ІV зміна). Усі бажаючі отримали путівку для оздоровлення в «Горизонті». Також на обліку служби перебуває 3 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, віком від 7 до 17 років. Ці діти є школярами, планується їх оздоровлення у пришкільних таборах.

 

Директор Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Світлана Кліменкова повідомила, що в Центрі буде відкрито літній табір у три зміни для трьох груп дітей: соціальних дітей, які проживають у Центрі, та дітей пільгових категорій; дітей-інвалідів, які будуть відвідувати заняття у спеціалістів Центру; дітей, адаптованих у групи, які будуть перебувати у Центрі з 08.00 до 13.00 години. Оздоровлення та відпочинок для всіх дітей у літньому таборі на базі Центру буде безкоштовним.

 

Директор КП ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович доповіла про підготовчу роботу в таборі до оздоровчого сезону 2017 року, ознайомила із терміном і тематикою горизонтівських змін: І зміна «Ключі до успіху» з 02 червня до 22 червня:  лідерство і PR-менеджмент, фінансова грамотність, медіаосвіта, нетворкінг, активна ігрова діяльність з поєднанням ділової гри і розважально-творчого аспекту; ІІ зміна – «Острів героїв» з 24 червня до 14 липня: пригодницька ігрова й навчальна діяльність – розвиваючі програми, квести, спортивні та туристичні ігри, розважальні проекти і пригодницькі заходи; ІІІ зміна – «Країна фантазій – «Задзеркалля» з 16 липня до 05 серпня: розважальна творча діяльність –  «Рольовий театр», «Країна казок», «Dance start-up», «Спортивне Задзеркалля», «Чарівний пензлик», «Кінокімерія», «Вокаліз», «Networking skills»; ІV зміна – «Сучасні горизонти» з 07 серпня до 27 серпня: дитяча соціалізація, ознайомлення й використання новинок в сучасному світі дитинства, розвиток вольових якостей і практичних умінь необхідних в умовах сучасного світу.

 

Начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак і лікар із загальної гігієни управління Держпродспоживслужби у м. Горішні Плавні Ігор Поцілуйко доповіли про роботу з питань організації роботи пришкільних, спортивних таборів, ДСОЦ «Горизонт» в оздоровчий період 2017 року.

 

Заступник міського голови, голова штабу Надія Угнічева, підводячи підсумки засідання, наголосила на першочергових завданнях, спрямованих на посилення контролю за санітарно-епідеміологічним станом усіх типів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, організацією харчування, охороною життя та здоров’я дітей, змістом виховного процесу, дозвілля та зайнятості.