40 років ПСМНЗ «Дитяча художня школа»

26.05.2017, 15:05

25 травня з нагоди 40-річного ювілею ПСМНЗ «Дитяча художня школа» та випуску учнів у Палаці культури і творчості відбулося урочисте свято «Ювілей у райдужній країні».

 

Почесними гостями свята були – заступник міського голови Надія Угнічева,

начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, колеги ювілярів: директор центральної бібліотечної системи Олена Дудко, директор краєзнавчого музею Марина Безсмольна, директор комунального позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа» Анатолій Головня, колишні викладачі.

 

За 40 років дитяча художня школа відкрила дорогу у світ мистецтва і краси сотням вихованців. Деякі з них стали справжніми митцями олівця й пензля, інші стали кваліфікованими спеціалістами в інших сферах і напрямках, але назавжди зберегли в собі  неординарність мислення, творчу фантазію, майстерність.

 

Присутні переглянули відеоряд фотографій, пригадали знакові події школи мистецтв протягом 40 років її життєдіяльності.

 

Заступник міського голови Надія Угнічева щиро привітала колектив художньої школи з ювілеєм, подякувала за яскраву творчість учнів і викладачів, побажала прихильності долі, здійснення життєвих планів, мирних та сонячних днів, радості, творчого неспокою, нових цікавих ідей  та професійних успіхів. Вручила Подяку міського голови й сертифікат на 35 тис. грн на придбання мультимедійного комплексу колективу художньо-естетичного закладу.

 

Прозвучали теплі привітання й побажання гарного настрою, яскравих життєвих моментів та здійснення найзаповітніших мрій від відділу культури, спорту і туризму, відділу освіти, подяка за творчість від викладачів ПСМНЗ «Дитяча музична школа», від колективу центральної бібліотечної системи, краєзнавчого музею.

 

На святі віншували випускників художньої школи, улюблених вчителів, ветеранів педагогічної праці – Тетяну Іноземцеву, Надію Недашковську, Зінаїду Власенко, Людмилу Герман, Любов Брагілеву.

 

Згадали тих, доля яких була тісно пов’язана зі школою і кого вже немає поруч: досвідчених керівників, педагогів, наставників, чудових і талановитих людей, які присвятили все своє життя професії вчителя: Володимира Драгана, Валерія Попандопуло, Леоніда Жура, Миколу Зайцева – талановитого учня дитячої художньої школи випуску 1992 року, майора, який героїчно загинув у зоні АТО у 2014 році.

 

Свідоцтво про закінчення комунального позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча художня школа Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» урочисто вручили 43 випускникам.

 

Чудові музичні вітання усім присутнім презентували викладачі та вихованці дитячої музичної школи