Привітання міського голови!!

7.05.2010, 14:14

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни!
Дорогі комсомольчани!

У період травневого буйноцвіття приходить щороку на нашу землю незгасною зіркою першої величини 9 Травня - День Перемоги. В цей день, як барви на вічному полотні історії та людського буття, переплелися радість і скорбота, гордість і гіркота, біль і надія.

65 вікопомних літ минуло з того часу , як наш героїчний народ здобув перемогу над фашизмом у найжорстокішій війні в історії людства. Драматичні події Великої Вітчизняної війни назавжди в нашій пам’яті, на сторінках біографії нашої країни.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців – наших батьків, дідів і прадідів. Ми схиляємо голови перед немеркнучою пам’яттю співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу Батьківщини, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна. У цей славний день ми складаємо глибоку шану ветеранам війни, яким завдячуємо своїм мирним, щасливим життям. Доземний уклін Вам, шановні. Ви заслужили на вдячну пам’ять нащадків, на їх тепло і увагу.

Безмірна подяка працівникам тилу, солдатським вдовам, дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар воєнних і повоєнних років та піднімали країну з руїн.

У ці святкові, радісні дні дозвольте побажати миру і злагоди у кожному серці. Нехай це травневе переможне свято додасть всім натхнення, а вірним вашим супутником буде гарне самопочуття, добрий настрій, задоволення від кожного прожитого дня. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я Вітчизни й миру.

З повагою, міський голова С.А.Супрун