Реконструкція пішохідного покриття скверу

29.05.2017, 08:34

У ході брифінгу міський голова Дмитро Биков прокоментував хід робіт з реконструкції пішохідного покриття скверу, що знаходиться на перехресті вулиць Добровольського – Миру.

 

Дмитро Биков повідомив, що роботи виконуються згідно з графіком. Реконструкції підлягають пішохідні доріжки, що викладаються з довговічного природного матеріалу – граніту. Гранітна бруківка – найкращий за якостями матеріал для пішохідного покриття, що дає право вважати її еталоном краси, екологічності та практичності. Вона прикрашає дороги та тротуари багатьох розвинутих європейських країн, гармонійно доповнює архітектурний стиль. Бруківку у сквері Горішніх Плавнів буде облаштовано у вигляді тротуарів з колотого та пиляного каменю, розташованих паралельно. Колота порода має нерівне покриття та зменшить ризик травматизму пішоходів узимку. Пиляний камінь надасть рівну поверхню та забезпечить зручність пересування жінкам на підборах.

 

У рамках проекту також передбачено встановлення сучасних торшерних ліхтарів з економними LED-світильниками та нових зручних лавочок. Проект буде виконано за кошти міського бюджету (близько 600 тис. грн).