Горішні Плавні з робочим візитом відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук

30.05.2017, 16:50

29 травня в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) місто Горішні Плавні з робочим візитом відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

 

У ході візиту відбулася офіційна зустріч Посла з представниками органів місцевого самоврядування Горішніх Плавнів та членами Спілки малих та середніх експортерів (Association of Small and Medium Exporters), що пройшла в теплій невимушеній атмосфері.

 

Участь у заході взяли міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Юрій Муха, муніципальний координатор впровадження Проекту ПРОМІС, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова, регіональний координатор Проекту в Полтавській області Ірина Дудка, керівник Спілки малих та середніх експортерів Олександр Попов, депутати обласної та міської рад, представники малого та середнього бізнесу, громадських організацій.

 

Міський голова Дмитро Биков привітав почесного гостя в Горішніх Плавнях, висловив вдячність дипломату та представникам Проекту ПРОМІС за надійну підтримку з питань просування власної продукції малого та середнього бізнесу на нові вітчизняні, європейські та міжнародні ринки. Дмитро Биков на згадку про візит у Горішні Плавні вручив Надзвичайному та Повноважному Послу Канади в Україні картину відомого українського художника та майстра-різьбяра Вадима Іщенка.

 

Регіональний координатор Проекту ПРОМІС у Полтавській області Ірина Дудка подякувала горішньоплавнівцям за активність та сумлінну роботу, окреслила перспективи подальшої співпраці. «Місто готове до сучасних форм роботи, органи місцевого самоврядування відкриті для громади,» - зауважила регіональний координатор Проекту.

 

Учасники зустрічі обговорили можливості взаємовигідної міжнародної співпраці сторін, можливості реалізації експортного потенціалу.

 

Роман Ващук подякував органам місцевого самоврядування за теплий прийом. Посол відзначив, що Проект ПРОМІС націлений на те, щоб кожне місто, що є учасником Проекту, оцінило й реалізувало власні можливості, використало сильні сторони для розвитку територіальної громади. Наголосив, що напередодні підписання закону про ратифікацію Угоди про створення зони вільної торгівлі між Україною та Канадою започаткування Спілки малих та середніх експортерів є важливим та своєчасним кроком, що дозволить об’єднати бізнесовий потенціал міста та відкрити нові експортні можливості для підприємців.

 

У рамках візиту в Горішні Плавні Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук ознайомився з роботою місцевих виробників трикотажної продукції ТОВ «Тіко», ТОВ «Коста». Знайшов час, щоб відвідати Свято-Миколаївський собор.

 

Побував з офіційним візитом на основному бюджетоутворюючому підприємстві міста ПрАТ «Полтавський ГЗК», де ознайомився з автоматичною системою керування гірничо-транспортним комплексом кар’єру канадського виробника Wenco. Роман Ващук відзначив, що комбінат – потужне виробництво, що використовує в роботі найсучасніші технології та підходи до організації праці.