Привітання народного депутата України Костянтина Жеваго

1.06.2017, 08:29

Дорогі діти, шановні батьки!

 

 

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають День захисту дітей. На наше юне покоління ми покладаємо великі надії та сподівання і зі свого боку докладаємо значні зусилля для його розвитку – реформами системи освіти, поліпшенням умов для навчання та дозвілля, модернізацією системи охорони здоров’я. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.


Діти – це безмежна щирість та відвертість, сонячні посмішки та приємні клопоти. Тож, любі діти, наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності. Дуже хочеться, щоб саме ви в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими.


Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, свій єдиний вірний шлях, і Батьківщина, батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами.


Зичу вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!


Закликаю всіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

 

Народний депутат України Костянтин Жеваго