Апаратна нарада

1.06.2017, 11:09

29 травня в ході апаратної наради під керівництвом міського голови Дмитра Бикова розглянуто низку актуальних питань життєдіяльності міста.

 

Очільник Горішніх Плавнів повідомив про підвищення урядом розмірів посадових окладів працівникам органів місцевого самоврядування. Відповідні зміни внесено до постанови № 268 від 9 березня 2006 р. «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».

 

Міський голова поінформував про виконання міського бюджету за 4 місяці 2017 року.  За доходами загального фонду в цілому спостерігається перевиконання міського бюджету на 7% за рахунок збільшення надходжень від податку та збору на доходи фізичних осіб на 13,2 млн грн, у тому числі за рахунок надходження від ПрАТ «Полтавський ГЗК» (6 млн грн). Станом на 28.04.2017 план за доходами спеціального фонду перевиконано на 8%, але протягом звітного періоду спостерігається недовиконання плану з екологічного податку на 21%.   

 

Заслухали звіт начальника відділу благоустрою та житла Валерія Гирявця про стан реалізації програм департаменту ЖКГ за 4 місяці 2017 року.

 

Начальник відділу благоустрою та житла ДЖКГ доповів, що упродовж звітного періоду на 100% виконано роботи з фарбування пішохідного мосту, на що витрачено 497 тис. грн з міського бюджету. Завершено капітальний ремонт бруківки біля пам`ятного знака учасникам ліквідації наслідків на ЧАЕС (107 тис. грн).

 

Зазначив, що підходить до завершення (90% готовності) капітальний ремонт дороги по вул. Гірників, розпочатий у жовтні 2016 року. Вартість проекту складає 9,7 млн грн. Проектом передбачено облаштування проїжджої частини із застосуванням новітніх технологій (геополотна). 90% робіт виконано відповідно до проекту з облаштування велодоріжок у Горішніх Плавнях. Довжина доріжки для руху велосипедного транспорту складає 2 120 м. та простягається від вул. Радянської по вул. Добровольського до ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, до вул. Гірників. Кошти на реалізацію проекту були виділені з міського бюджету в загальній сумі 1,4 млн грн. Майже завершено (90%) реконструкцію автоматичної системи поливу окремих зелених зон міста, якою буде охоплено 10 га. На реалізацію проекту витрачено 6,6 млн грн.

 

На 75 % забезпечено виконання проекту з реконструкції проїзду від просп.Героїв Дніпра до вул. Добровольського вздовж ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 з організацією одностороннього руху транспорту. Проект передбачає облаштування дороги з асфальтобетонним покриттям та ділянки дороги, укладеної якісною бетонною тротуарною плиткою. Загальна вартість робіт складає 3 млн грн. 75% виконання складає проект «Капітальний ремонт скверу біля будинку по вул. Миру, 15», що передбачає облаштування тротуарів бруківкою із колото-пиляного граніту. На реалізацію проекту виділено 632,7 тис. грн з міського бюджету. Продовжуються роботи з облаштування берегової ділянки зони відпочинку від рятувальної станції до човнового причалу. Загальна кошторисна вартість проекту становить 7,5 млн грн, з яких у 2017 році з міського бюджету виділено 5,2 млн грн. Проект виконано на 70%. Розчищено замулені ділянки річки від мулу, очищено берег від очерету та водяної порослі та здійснено намив чистого річкового піску. Продовжується берегоукріплення - облаштування берегової лінії габіонами.

 

Нещодавно розпочато реконструкцію пішохідної доріжки з асфальтобетонного покриття з бортовими бетонними каміннями довжиною 649 м від вул. Добровольського вздовж паркової зони до міської лікарні. Кошторисна вартість проекту складає 970 тис. грн. На сьогодні виконано 25% робіт.

 

Продовжується озеленення міста, на що виділено 3,3 млн грн з міського бюджету. У весняний період 2017 року висаджено 237 дерев, більше 3 тис. кущів, 6 тис. кв. м газонів, 15 тис. квітів. Виконано перший етап обробки каштанів біопрепаратом «Актофіт» з метою збереженню дерев від шкідливого впливу мінуючої молі. Заліснено 2 га ландшафтного заказника «Лісові озера» деревами, серед них - 3000 акацій, 500 дубів, 1000 беріз.

 

У рамках співпраці міста з Проектом ЄС/ПРООН «МРГ–ІІІ» у 2017 році  на умовах співфінансування (50% - Проект, 45 % - міський бюджет, 5% - кошти ОСББ) виконано капітальні роботи в ОСББ «Стимул» на 100%. В ОСББ «Добровольського 77», ОСББ «Дніпряночка 80», ОСББ «Рубін 18» - роботи завершуються.

 

У 2017 році продовжили оновлювати комунальну техніку. Для потреб КП «Міськсвітло» придбали сучасний автогідропідіймач вартістю 2,9 млн грн.  

 

У ході апаратної наради міський голова відзначив позитивні зрушення в кадровій політиці медичних закладів, зазначивши, що питома вага пенсіонерів зменшується. Дмитро Биков повідомив, що в Горішніх Плавнях з 01.06.2017 року з метою стимулювання роботи лікарям буде підвищено заробітну плату. 

 

Міський голова поінформував, що у травні делегація освітян з Горішніх Плавнів побувала на семінарі з обміну досвідом із впровадження LEGO-конструювання в навчально-виховний процес. Зазначив, що нещодавно за кошти Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» у ДНЗ «Попелюшка» та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 придбано два сучасних LEGO-конструктори.

 

Дмитро Биков відзначив високі досягнення спортсменів, які представляли місто на обласних та всеукраїнських змаганнях. Висловив вдячність депутату Горішньоплавнівської міської ради Тарасу Зінченку за перемогу у фінальних змаганнях з шахів у ІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів.  

 

Очільник Горішніх Плавнів поінформував, що в поточному році організовано змістовне дозвілля для широкого кола територіальної громади міста. Кожного ранку на набережній міста досвідченими спортивними тренерами проводиться ранкова гімнастика, а щосуботи та щонеділі у вечірній час на відкритій сцені Парку культури та відпочинку передбачено виступи міських творчих колективів. Міський голова запросив громаду долучитися до спортивних та культурно-мистецьких заходів.