Засідання виконавчого комітету

1.06.2017, 13:55

 

30 травня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

 

Члени виконавчого комітету розглянули питання гуманітарного та соціального напрямків, серед яких встановлення опіки над малолітніми дітьми, здійснення правочину стосовно житла дитини, доповнення списку дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування.

 

Заслухали доповідь начальника відділу благоустрою та житла ДЖКГ Валерія Гирявця про роботу житлово-комунальних підприємств міста в опалювальний період 2016-2017 років та завдання з їх підготовки до наступного опалювального періоду. Міський голова прокоментував, що в цілому опалювальний сезон пройшов вдало, але було також виявлено слабкі місця, які необхідно опрацювати сьогодні та своєчасно усунути недоліки. Розглянули питання впровадження в житловому фонді міста механізму регулювання температури в житлових приміщеннях за рахунок встановлення байпасів та терморегуляторів на кожен опалювальний прилад. Це дасть можливість економити дороговартісний енергоресурс та забезпечити оптимальний температурний режим у квартирі. Очільник міста звернувся до місцевих ЗМІ з проханням провести з цього питання широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення. Інформацію взято до відома, затверджено заходи з підготовки житлово-комунальних підприємств міста до нового опалювального періоду.

 

У ході роботи ознайомилися з результатами фінансово-господарської діяльності КП «Міський Палац культури і творчості» за 2016 рік. Директор підприємства Олександр Меренков повідомив, що упродовж звітного періоду силами творчого колективу підприємства проведено більше ніж 200 культурно-мистецьких заходів, значно зросла кількість гастрольних заходів. У 2016 році оновлено матеріально-технічну базу підприємства. За кошти міського бюджету (700 тис. грн) виконано капітальний ремонт паркетного покриття фойє театральної частини будівлі Палацу культури і творчості, придбано дзеркальні конструкції, вертикальні штори-жалюзі у фойє, стрічкову огорожу, проведено утеплення вітражної частини фойє. Інформацію про результати фінансово-господарської діяльності КП «Міський Палац культури і творчості» за 2016 рік взяли до відома.

 

Члени виконавчого комітету опрацювали питання майна, житла, архітектури та містобудування.