Пенсійний фонд України інформує

1.06.2017, 14:56

Теперішня нелегальна зарплата — ризик для майбутньої пенсії


Одним із пріоритетних завдань, що стоять перед Кременчуцьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Полтавської області, є легалізація заробітної плати.

Згідно ЗУ «Про Державний бюджет України на 2017 рік» встановлена мінімальна заробітна плата з 1 січня 2017 року - 3200 грн, мінімальний страховий внесок відповідно - 704 грн (3200 грн. х 22 %).

Є роботодавці (в основному це малий та середній бізнес), які не укладають трудові договори з найманими працівниками. Це не тільки шкодить кожному українцю, а й негативно впливає на економічний стан держави та місцевих громад. Недотримання норм законодавства про працю призводить до порушення прав робітників, тінізації доходів населення та ухилення від сплати податків.

Відповідно до ст. 21 Кодексу законів про працю України, "трудовий договір є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. Працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачене законодавством, колективним договором або угодою сторін.”

Згідно ст.24 КзпП «працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України».

Незважаючи на вимоги діючого законодавства та багаторазові роз'яснення в пресі, оформлення найманих працівників належним чином на сьогодні є серйозною проблемою. Громадяни погоджуються на будь-які умови роботодавця, втрачаючи свій трудовий стаж, при цьому намагаються скористатися субсидією, державною соціальною допомогою малозабезпеченим сім'ям тощо. Ухиляючись від оформлення трудових відносин з найманими працівниками, роботодавець позбавляє права на відпочинок, обмеження робочого дня та робочого тижня, щорічні оплачувані відпустки, права на здорові і безпечні умови праці, а у випадку виробничої травми або захворювання - оплату лікарняних листів, на матеріальну допомогу в разі безробіття, на право звернення до суду для вирішення трудових спорів та в кінці кінців - на пенсійне забезпечення.

Погоджуючись на «тіньову» зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики пов'язані з захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин.

Шановні громадяни! Зареєструвавшись на офіційному порталі Пенсійного фонду України www.pfu.gov.ua, ви зможете контролювати не тільки свій офіційний розмір заробітної плати, а й факт сплати внесків роботодавцем, що дає підстави в подальшому підтвердити страховий стаж. Для цього необхідно отримати код доступу до своїх даних, подавши заяву до сектору обслуговування громадян за адресою вул. Миру, 25 (тел.4-44-10).

 

При собі мати паспорт та ідентифікаційний номер.          

             

Начальник Горішньоплавнівського відділу обслуговування громадян
Кременчуцького об'єднаного управління
Пенсійного фонду України Полтавської області
І.М.Волошина