Святкові заходи для маленьких мешканців Горішніх Плавнів

2.06.2017, 11:40

1 червня у м. Горішні Плавні о 7 годині ранку в дошкільних закладах міста музично-спортивними розважальними програмами «Хай у мирі живуть дорослі і діти. Дарує літо життя розмаїте» розпочалися святкові заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

У загальноосвітніх школах відбулося відкриття пришкільних таборів відпочинку дітей початкових та середніх класів. Відділ у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім'ї та молодіжної політики виконкому (начальник Тетяна Оробченко) у партнерстві з міським відділом освіти (начальник Ірина Шошина) та Центром дитячої та юнацької творчості (директор Надія Сакун) запросили дітей з пришкільних таборів, матусь із дітьми, батьків, дідусів та бабусь на святкову розважальну програму у Парк культури та відпочинку.

Творчість юних талантів та їх керівників із ЦДтаЮТ були веселим подарунком для дітей міста: яскраві костюми, казкові персонажі, інтерактивні ігри та змагання, призи та заохочення присутніх на літньому майданчику створили незабутній настрій у дітей та дорослих. Діти отримали сотні повітряних кульок, призів та пам’ятних подарунків.

З вітальним словом до дитячої громади звернулися заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу Тетяна Оробченко та головний спеціаліст міського відділу освіти Лілія Щербина.

Надія Угнічева зазначила, що завдання дорослих – створити всі умови для повної реалізації талантів і здібностей наших дітей, і тоді вони справдять наші надії. «Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул», –  побажала заступник міського голови.

Одночасно на сусідньому майданчику юні художники змагалися за титул переможця в конкурсі малюнків на асфальті. 15 дітей були відзначені призами за креативність та творчий підхід у конкурсі «Твої мрії здійсняться», організаторами якого були відділ культури, спорту і туризму (начальник Ірина Зеленська) та Дитяча художня школа (директор Ольга Чередниченко).

У Центрі соціальної підтримки дітей і сімей «Надія» (директор Світлана Кліменкова) спеціалісти служби у справах дітей, сім'ї та молодіжної політики виконкому (начальник Лариса Василенко) вітали з Міжнародним днем захисту дітей вихованців центру, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також дітей з обмеженими фізичними можливостями. Відкриття літнього табору «Веселка» при Центрі для вказаних дітей є вагомим аргументом реальної турботи міської влади про тих, хто потребує підтримки та захисту. Привітати вихованців завітали учні театральної студії «Фантазія» ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка (керівник Наталія Синельник). І гості, і вихованці взяли участь у святковій розважальній програмі «Наше дитинство – найкраща пора», у ході якої були проведені ігри, конкурси, вікторини та виступи аніматорів.

Свято дітей продовжилося о 15.00. Традиційно щорічно колектив КП «Міськсвітло» (директор Василь Михайлик) дарують дітям м. Горішні Плавні в Парку культури і відпочинку безкоштовні атракціони. Це дитяче щастя та радість варті щирої подяки працівникам комунального підприємства та його директору.

Традиційна дитяча велогонка розпочалася о 17.00 на Театральній площі. Майбутні чемпіони народжуються у змаганнях на трьохколісних велосипедах, за активної участі батьків, дідусів та бабусь, які були найщирішими вболівальниками. По завершенні велогонки відбулося нагородження переможців.

Для матусь, які мають малюків, свято продовжиться 4 червня на літньому майданчику Парку культури і відпочинку. Приватний підприємець Ю.Сльоза у партнерстві з відділом у справах сім’ї та молоді проведуть фестиваль «Мама, тато-тайм», де будуть нові конкурси та розваги, а також майстер-класи з техніки ебру, скап-букінгу, зі створення пісочних картин, розпису хною, шоу «хімічне мило», як носити слінге, малюнки на воді, торгівля водою, солодощами та іграшками.

 

Тож зі святом вас, дорогі діти!