У «Горизонті» розпочалася зміна «Ключі до успіху»

6.06.2017, 10:32

5 червня  відбулося урочисте відкриття І зміни дитячого оздоровчого сезону «Літо-2017» у комунальному закладі «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт».  Перша зміна «Ключі до успіху» триватиме з 02 червня до 22 червня, протягом якої дітвору чекають тематичні заходи з питань лідерства і PR-менеджменту, фінансової грамотності, медіаосвіти, нетворкінгу, активна ігрова діяльність з поєднанням ділової гри і розважально-творчого аспекту.  

На урочистості завітали заступник міського голови Надія Угнічева, голова профспілки ПрАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін привітати жителів містечка дитячих посмішок.

Вітаючи горизонтівців з початком гарного і змістовного відпочинку, Надія Угнічева підкреслила, що оздоровлення в сучасному дитячому центрі забезпечує команда висококваліфікованих педагогів, відданих «Горизонту». Усім мешканцям оздоровчого центру побажала чуйності й доброти, творчого неспокою й наснаги, натхнення й успіхів.

Голова профспілки ПрАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін побажав дітям чудового настрою, змістовного дозвілля, гарної теплої погоди, незабутніх вражень від відпочинку.

Директор КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» Наталія Мартинович запевнила присутніх, що перша зміна в «Горизонті» буде насиченою й цікавою, діти не тільки відпочиватимуть, а й розширюватимуть кругозір.

Команда вожатих і діти першої зміни підготувала для горизонтівців захоплюючий виступ, який присутні підтримували дружніми й бурхливими оплесками!

Вдалого захоплюючого відпочинку, горизонтівці!