Інформація

6.06.2017, 15:08

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації інформує.


Відповідно до частини першої статті 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон) анулюванням ліцензії є позбавлення ліцензіата права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, шляхом прийняття органом ліцензування рішення про анулювання його ліцензії.


За змістом частини дев’ятої вказаної статті Закону, якщо ліцензіат протягом строку набрання чинності рішення органу ліцензування про анулювання ліцензії подає скаргу (апеляцію) до Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування, дія цього рішення органу ліцензування зупиняється до прийняття рішення спеціально уповноваженим органом з питань ліцензування за результатами розгляду апеляції Експертно-апеляційною радою з питань ліцензування.


Враховуючи лист Міністерства юстиції України стосовно дії наказів Мінприроди про анулювання ліцензій у сфері поводження з небезпечними відходами, зазначаємо, що дія зазначеного обмеження, щодо зупинення дії рішення органу ліцензування про анулювання ліцензії закінчується з моменту набрання чинності рішенням спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування про задоволення апеляції чи про відхилення апеляції, усунення порушень законодавства у сфері ліцензування за результатами розгляду апеляції Експертно-апеляційною радою з питань ліцензування. Інших положень, що обмежують дію рішення органу ліцензування про анулювання ліцензії, Закон не містить.


Отже, враховуючи зміст частини дев’ятої статті 16 Закону, з дня прийняття рішення Державною регуляторною службою України за результатами розгляду скарги до моменту скасування наказу Мінприроди, ліцензія відповідного суб’єкта ліцензування є анульованою.


Враховуючи вищевикладене, повідомляємо, що відносно ТОВ «Грін Арт» (код ЄДРПОУ 37600604, фактична та юридична адреса: 39617, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Бутиріна, 59) Мінприроди прийнято рішення про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами (наказ Мінприроди від 21.12.2016 № 526), з метою здійснення контролю та недопущення провадження безліцензійної діяльності.

Просимо забезпечити опублікування наданої інформації у місцевих засобах масової інформації, розмістити її на офіційних сайтах з метою інформування зацікавлених суб’єктів господарювання.


Також зазначаємо, що з повним переліком ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами, стосовно яких винесено рішення про анулювання ліцензій у період 2016 – 2017 років, можна ознайомитися за посиланням: http://menr.gov.ua/rezultaty-perevirok-doderzhannya-litsenziantamy-litsenziynykh-umov-povodzhennya-z-nebezpechnymy-vidkhodam.

 

 

Заступник директора Департаменту                                            О.П. Ткаченко