Вище професійне гірничо-будівельне училище м. Горішні Плавні відсвяткувало 45-річний ювілей

6.06.2017, 15:09

02 червня трудовий колектив Вищого професійного гірничо-будівельного училища м. Горішні Плавні відсвяткував 45-річний ювілей. Урочистості пройшли у великій залі Палацу культури і творчості.

 

На свято завітали почесні гості: міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, заступник директора Департаменту науки і освіти Полтавської ОДА Галина Гажієнко, представники ПрАТ «Полтавський ГЗК», професійно-технічної освіти м. Кременчука та м. Горішні Плавні, директори ЗНЗ міста на чолі з начальником міського відділу освіти Іриною Шошиною, партнери, ЗМІ.

Міський голова Дмитро Биков привітав трудовий колектив ВПГБУ з ювілеєм, відзначив, що за 45 років свого існування заклад дав путівку в життя тисячам обдарованих та талановитих учнів, підготував висококваліфікованих спеціалістів, якими сьогодні заслужено пишаються місто й ПрАТ «Полтавський ГЗК». Дмитро Биков подякував педагогічному колективу закладу за вагомий вклад у виховання та становлення робочої молоді. Вручив квіти й картину в подарунок. За сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих кадрів, а також з нагоди 45-річчя заснування ВПГБУ відзначив колектив Подяками міського голови. 

З вітальним словом звернулися до колективу ВПГБУ перший заступник голови  правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Володимир Іванов, голова профспілкової організації комбінату Сергій Афонін. Побажали закладу, який 45 років поспіль професійно та відповідально здійснює підготовку грамотних та кваліфікованих спеціалістів для одного із найбільших підприємств України ПрАТ «Полтавський ГЗК», процвітання, а колективу – успіхів, благополуччя та високих досягнень.

Заступник директора Департаменту науки і освіти Полтавської ОДА Галина Гажієнко привітала трудовий та учнівський колектив закладу-ювіляру зі святом, вручила кращим працівникам Почесні грамоти Полтавської ОДА.  

На адресу ювілярів від почесних гостей свята пролунали добрі слова вдячності за тісну співпрацю, надійну підтримку, теплі привітання та побажання доброї долі, творчої наснаги, добробуту, процвітання та миру.

Директор ВПГБУ Василь Сулима висловив вдячність членам трудового колективу за сумлінну працю на благо закладу, гостям за сердечні вітання. На згадку про ювілей вихованці закладу вручили гостям книги «Від ТУ до ВПГБУ», видані у вигляді історичних нарисів за спогадами працівників Вищого професійного гірничо-будівельного училища м. Горішні Плавні. Чудовою концертною програмою гостей розважали талановиті учні та педагоги училища, які забезпечили усім відмінний настрій та приємні спогади.