У ході брифінгу міський голова Дмитро Биков прокоментував стан реалізації проекту з будівництва міського туалету на набережній міста

7.06.2017, 13:09

Нещодавно очільник Горішніх Плавнів побував на об’єкті будівництва, де перевірив хід та якість робіт. Роботи з облаштування туалету завершуються. Представники підрядної організації, що займаються реалізацією проекту, планують їх завершити до 15 червня. У міському туалеті будуть розміщені просторі чоловіча та жіноча кімнати, окреме приміщення для інвалідів, кімната для мам з немовлятами, де буде розміщено повивальний столик.

 

Дмитро Биков зазначив, що в міському туалеті встановлено дороговартісну та якісну сантехніку, що дозволить містянам відчути себе членами цивілізованого суспільства й почуватися зручно і комфортно. Коли туалетна кімната простора, чиста, відремонтована, оснащена найсучаснішими аксесуарами, то її відвідування буде супроводжуватися позитивними емоціями. Важливо виховувати ощадність, бережливе ставлення до громадського майна в суспільстві й, особливо, у підростаючого покоління на позитивних прикладах.

 

Санітарні кімнати оснащено раковинами з сенсорними кранами для води, що не тільки зручно та гігієнічно для користувача, а й дозволяє економити воду. У таких умивальниках подача води відбувається при піднесенні долонь до крану, а при відсутності руху автоматично припиняється через певний часовий інтервал. Сидіння для унітазу вкрито гігієнічної плівкою, що змінюється автоматично для кожного відвідувача. При натисканні кнопки по обідку сидіння прокручується гігієнічна плівка, яка потім розрізається, що виключає її повторне використання. Такий механізм забезпечує 100% гігієну користувача.