Автопарк бюджетних закладів оновлюється сучасною та надійною технікою

8.06.2017, 08:16

Перший день літа розпочався приємною подією для трудових колективів Центру ПМСД та міської стоматологічної поліклініки. За кошти міського бюджету для службового користування придбані та доставлені два нових сучасних комфортабельних автомобіля Skoda Octavia A7 чеського виробника, відомого у світі високою популярністю завдяки якості та надійності.

 

Міський голова Дмитро Биков особисто вручив ключі від нових авто головним лікарям медичних закладів, побажав успіхів у роботі. Очільник Горішніх Плавнів відзначив, що рішення щодо оновлення техніки прийнято у зв’язку з тим, що автопарк міських бюджетних закладів, організацій та установ, комунальних підприємств застарів і не відповідає вимогам сучасності. Вартість одного авто становить 550 тис. грн. Сервісне обслуговування складає 2 роки.   

 

Нові автомобілі не тільки сучасні, гарні та надійні, а й динамічні та економічні. Машина оснащена 1,4-літровим турбодвигуном потужністю 140 кінських сил, що дає їй можливість розганятися до швидкості 100км/год за 8,4 с. У спокійному режимі міських доріг витрата палива складає близько 6,5 літрів на 100 км пробігу.

 

Головні лікарі Центру ПМСД та міської стоматологічної поліклініки Аліна Ковпак та Наталя Малигіна висловили вдячність органам місцевого самоврядування за фінансову підтримку та конструктивні дії.