УСЗН інформує

8.06.2017, 10:24

Про порядок забезпечення осіб з інвалідністю санаторно-курортними путівками у 2017 році 

 

З поточного року вперше передбачено вільний вибір санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань.

Існуюча до цього часу система закупівлі санаторно-курортних послуг змінена на відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування (путівки) зазначеній категорії осіб шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги на підставі тристоронньої угоди (особа з інвалідністю - управління - санаторій).

Міністерством соціальної політики України визначена гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування, яка у 2017 році становить:

  •    для інвалідів війни з числа постраждалих учасників антитерористичної операції, інвалідів загального захворювання та з дитинства – 5250,00 грн. (без ПДВ);
  •    для учасників бойових дій з числа постраждалих учасників антитерористичної операції – 6300,00 грн. (з ПДВ);
  •    для інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку – 18217,00 грн. (без ПДВ);
  •    для громадян, які супроводжують інвалідів І групи (за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 4691,00 грн.

У разі, коли вартість санаторно - курортного лікування в обраному санаторно-курортному закладі перевищує граничний розмір вартості путівки, особою з інвалідністю здійснюється доплата цієї різниці за рахунок власних коштів.

За більш детальною інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області  за адресою  м. Горішні Плавні, вул. Миру, 29 (телефони  21471,  0688322306).