УСЗН інформує

8.06.2017, 10:28

Санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції

 

  Кабінетом Міністрів України 31  березня  2015   року прийнято постанову № 200 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням”.

Дія цієї Постанови поширюється на осіб, які залучалися  до виконання завдань антитерористичної  операції в районах її проведення та яким встановлено статус «Учасник бойових дій» або «Інвалід війни» відповідно до Закону України «Про  статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту».

Для взяття на облік на забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування учасники антитерористичної операції можуть звернутися в управління соціального захисту населення райдержадміністрації та долучити наступні документи:

  • медичну  довідку форми 070/о,
  • копію посвідчення  учасника бойових дій або інваліда війни;
  • документ, що  підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної  операції в районах її проведення .

  Особи, які перебувають на обліку на забезпечення путівкою, з 01.01.2017 року мають право самостійного  вибору санаторно-курортних закладів для оздоровлення. Закупівля путівок на санаторно-курортне лікування буде здійснюватися управлінням соціального захисту населення за кошти державного бюджету в межах кошторисних призначень. Наказом Міністерства соціальної політики у 2017 році встановлено граничну вартість путівки в таких розмірах:

  • -для інвалідів війни з числа учасників АТО - 5250 грн.;
  • -для учасників бойових дій – 6300 грн.

 Закупівля послуг із санаторно-курортного лікування буде здійснюватися на основі тристороннього договору між санаторієм, управлінням соціального захисту населення та заявником. Доплата за путівку на оздоровлення не передбачена.

 

Крім санаторно-курортного лікування учасники антитерористичної операції мають право на отримання послуг з психологічної реабілітації.

 

За більш детальною інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області  за адресою  м. Горішні Плавні, вул. Миру, 29 (телефони  21471,  0688322306).