У міському парку культури і відпочинку ведуться роботи з реконструкції центральної доріжки

15.06.2017, 10:18

12 червня в ході брифінгу міський голова Дмитро Биков прокоментував стан реалізації проектів з реконструкції доріжок у міському парку культури і відпочинку.

 

Сьогодні в улюбленому місці відпочинку містян активно ведуться роботи з будівництва центральної паркової доріжки, що простягається від вулиці Добровольського до фонтану. Міський голова зазначив, що доріжку планують облаштувати гранітною бруківкою. Використають пиляно-колоті бруски для того, щоб вимостити центральну частину доріжки з гладенькою поверхнею, тому гуляти буде комфортно і дівчатам та жінкам на підборах, і малюкам у візочках. Довжина доріжки становить 150 метрів. Вартість проекту - 2,4 млн грн. Кошти на реконструкцію виділено з міського бюджету. Очільник міста повідомив, що проектом також передбачено благоустрій та дизайн території: сучасне та освітлення, облаштування клумб, придбання та встановлення лавочок, урн для сміття.

 

Дмитро Биков також відзначив, що продовжуються роботи з будівництва асфальтової доріжки, що веде від вулиці Добровольського до міської лікарні. Маршрут є доволі популярним серед містян: працівників та відвідувачів лікарні, підприємств трикотажної промисловості, політехнічного коледжу та інших міських об’єктів, розташованих у даному напрямку. На сьогодні виконано 40% робіт – облаштовано частину доріжки від вулиці Добровольського до паркової зони, якою вже із задоволенням користуються містяни. З радістю використовують нову доріжку й діти, які полюбляють їздити на роликах, скейтбордах та велосипедах.  

 

Проекти спрямовані зробити місто більш комфортним та європейським.