Мазепа Юлія Володимирівна

19.06.2017, 15:59

19 червня 2017 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

-    спеціаліста І категорії  сектору прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської

міської ради Полтавської області.

Копії заяви про проведення перевірки   та декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2016 рік Мазепи Ю.В. додаються.

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Мазепи Ю.В. за 2016 рік розміщена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Примітка: Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, після прийняття рішення Національним агентством з питань запобігання корупції про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларації подаються шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Заява про проведення перевірки

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру

Інформація щодо результатів проведення перевірки Мазепи Юлії Володимирівни

30 серпня 2017 року в Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Мазепи Юлії Володимирівни, спеціаліста І категорії сектору прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», щодо Мазепи Юлії Володимирівни.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Мазепи Юлії Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».