Локтіонова Сніжана Сергіївна

19.06.2017, 16:02

19 червня 2017 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

-    головного спеціаліста  відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Копії заяви про проведення перевірки   та декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2016 рік Локтіонової С.С. додаються.

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,   Локтіонової С.С. за 2016 рік розміщена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Примітка: Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, після прийняття рішення Національним агентством з питань запобігання корупції про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларації подаються шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Заява про проведення перевірки

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру

03 липня 2017 року перевірка Локтіонової С.С. припинена у зв’язку із звільненням   з управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.