День батька в Горішніх Плавнях

20.06.2017, 16:03

18 червня – у третю неділю першого літнього місяця – у світі відзначають День батька. В Україні це свято не є офіційним, а лише всенародним, та все одно татам було приємно отримати привітання із Днем батька.

Свято батька відбулося й у м. Горішні Плавні. Ініціатором заходу виступив відділ у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики (начальник відділу Тетяна Оробченко), залучивши громадські організації, підприємців, народних умільців, співочі таланти та інших цікавих та талановитих містян.

Приємною частиною заходу було нагородження Подяками від міської влади найкращих татусів за пропозиціями громадських організацій. Багато теплих та щирих слів було сказано татусям, відзначено їх батьківський талант та вміння виховувати дітей, бути беззаперечним авторитетом для них. Особлива категорія батьків, у родинах яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями, бо все життя таких родин спрямоване на догляд за дитиною, її виховання та забезпечення достойного життя.

Ось прізвища найкращих татусів м. Горішні Плавні – Володимир Післяк, Сергій Лисенко, Володимир Кукуєв, Роман Романюха (4 дітей), Микола Попльонтаний (3 дітей), Андрій Корнатий (11 дітей), Василь Очередник, Василь Заочинський, Олександр Безуглий.

На літньому майданчику відбувся калейдоскоп заходів, спрямованих на об’єднання дітей з батьками, зміцнення родинних зв’язків, підвищення ролі батька у сім’ї, формування усвідомленого батьківства, пріоритету родинного виховання дітей. Були показані співочі, поетичні таланти, гра на різноманітних музичних інструментах, вміння приготувати обід чи організувати відпочинок на природі.

Активними були багатодітні татусі, але лідирував батько одинадцяти дітей Андрій Корнатий. Його оптимізм, життєва стійкість, безмежна любов та турбота за кожну дитину гідні поваги та захвату.

Для найменших учасників свята були організовані конкурси та змагання, усі діти отримали приємні подарунки, а найактивніші родини – подарунки від органів місцевого самоврядування.

Тож з Днем батька, дорогі татусі!