Привітання міського голови!

19.03.2010, 17:00

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Всеукраїнський день працівників культури та аматорів мистецтва – це свято, яке знаходить палкий відгук у серцях жителів нашої громади. Високе служіння мистецтву, невтомний творчий пошук, самовідданість і подвижництво – все це притаманне комсомольчанам - працівникам культури та аматорам народного мистецтва. Тож сьогодні самобутнє мистецтво аматорів сцени міста Комсомольська гідно презентується в Україні та за кордоном.

Споконвіку пісня і танок, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Нехай цей день відгукнеться в наших серцях гордістю за рідну землю, її культуру, за талановитих своїх земляків, які творять і крилату пісню, і натхненне слово.

Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити й примножувати національну культуру. Нехай Божі іскри таланту завжди зоріють у вашій творчості, удача супроводжує в усіх починаннях, а вдячна публіка високо оцінює мистецькі доробки й надбання. Щастя вам, здоров’я, морального та матеріального задоволення від праці задля утвердження народного мистецтва як духовного багатства України.

Міський голова  Сергій Супрун