День молоді в Горішніх Плавнях

27.06.2017, 10:44

25 червня з нагоди Дня молоді в Горішніх Плавнях відбулися святкові культурно-мистецькі заходи, організовані органами місцевого самоврядування спільно з громадськими організаціями.

 

Зі святом усіх містян привітав очільник Горішніх Плавнів міський голова Дмитро Биков, який зазначив, що молодiсть - це прекрасна пора кохання, надії, прагнень, активних дій та досягнень. Молодість – свято для всіх, бо це стан душі. Для молодості немає нездійсненних планів і недосяжних цілей. Побажав усім здоров’я, добробуту, миру, цілеспрямованості, невичерпної енергії, досягнення цілей та цікавого гарного відпочинку.  

 

Святковою програмою було передбачено проведення спортивних заходів та молодіжної концертної програми, дискотеки. Горішньоплавнівців дивували видовищними змаганнями з автомобільного слалому, що були вперше організовані в місті з ініціативи міського голови Дмитра Бикова відділом культури, спорту і туризму спільно з ГО «Автомобільний клуб «KOMS CLUB DRIVERS», та показовими виступами вихованців відділень дзюдо та боксу ДЮСШ № 1. У змаганнях взяли участь 12 автогонщиків з Горішніх Плавнів, Кременчука та Світловодська, які презентували можливості автомобілів та свої вміння вдало керувати. Професіонали та аматори змагалися у три кола й за результатами трьох заїздів для кожного учасника визначався кращий час. На завершення змагань перший заступник міського голови Олександр Чуприна, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, голова ГО «Автомобільний клуб «KOMS CLUB DRIVERS» Максим Моїсеєв подякували усім учасникам автослалому за видовищне змагання, відзначили та нагородили переможців заїздів кубками та грамотами відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради.  І місце виборов Олейник Роман (м. Світловодськ), показавши найкращий час – 2,54 хвилини. ІІ місце посів Литвин Юрій (м. Горішні Плавні) з часом 3,09 хвилини, ІІІ місце - Міхайленко Віталій (м. Світловодськ) з  часом 3,12 хвилини. У перервах між змаганнями юні дзюдоїсти та боксери продемонстрували спортивні вміння, здобуті упродовж систематичних тренувань. Гарний настрій допомагали створювати учасники відомого міського танцювального колективу «Rema Dance Family».

 

Концертні виступи сучасних DJ та MC, що відбулися з нагоди свята під вечір на оновленому танцювальному майданчику міського парку культури і відпочинку, зібрали молодь міста на молодіжну дискотеку. Горішні Плавні розважали міські колективи: шоу-гурт «Дніпровські зорі», шоу-гурт «NEXT», Ірина Колесніченко, Дмитро Святов, гурт «Sing sation» (керівник - Ірина Колесніченко) та гості свята з м. Полтави: DJ Fly, DJ CHERKASOFF, MC Жужа (Павло Журавльов), гурт "Буде так".