У Горішніх Плавнях планують збільшити заробітну плату лікарям та середньому медичному персоналу

30.06.2017, 11:13

27 червня в ході брифінгу міський голова Дмитро Биков повідомив ЗМІ про результати напрацювань органів місцевого самоврядування в напрямку підвищення рівня заробітної плати лікарям та середньому медичному персоналу в місті Горішні Плавні.

 

Дмитро Биков зауважив, що від цієї категорії працівників залежать життя та здоров’я людей. Тож вони повинні мати не тільки достойні умови праці, сучасне медичне обладнання, а й належну заробітну плату. Сьогодні ми намагаємося підвищити рівень заробітної плати лікарів та середнього медичного персоналу в межах можливостей міського бюджету. Відзначив актуальність та важливість питання збереження кваліфікованих медичних кадрів у Горішніх Плавнях у непростих умовах сьогодення.

 

Міський голова поінформував про підготовку проектів рішень спеціалістами органів місцевого самоврядування про збільшення за рахунок коштів міського бюджету заробітної плати лікарям на 15% з 01.06.2017 та збільшення заробітної плати середньому медичному персоналу на 10% з 01.07.2017. Відповідне рішення про підвищення фінансування на видатки з оплати праці лікарям та середньому медичному персоналу буде винесено на розгляд депутатів Горішньоплавнівської міської ради на чергове пленарне засідання сесії, що відбудеться 04.07.2017.