Виїзна нарада

3.07.2017, 11:48

У ході виїзної наради у  КЗ «Центральна бібліотечна система» міський голова Дмитро Биков поінформував, що органами місцевого самоврядування ведеться цілеспрямована робота, щоб бібліотека перетворилася на сучасний центр культури й дозвілля міста. Капітальний ремонт приміщення міської бібліотеки, якому вже понад 50 років, заплановано проводити поетапно. На І етапі у 2016 році здійснено заміну старих вікон на нові енергозберігаючі металопластикові. Наступним кроком стала реконструкція приміщень під туалетні кімнати, які необхідно мати при проведенні в бібліотеці масових культурно-мистецьких та спортивних заходів.

 

Очільник міста поінформував ЗМІ, що відповідно до проекту в міській бібліотеці буде облаштовано комфортні туалетні кімнати для жінок та чоловіків. Окрему санітарну кімнату згідно з існуючими нормами доступності буде організовано для людей з обмеженими можливостями. Вартість проекту складає 500тис. гри. Кошти на будівництво виділено з Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». На сьогодні приміщення чоловічого туалету облицьовано якісною плиткою в біло-чорних тонах. Продовжуються роботи з будівництва вентиляційної системи, утеплення стелі, встановлення сантехніки сучасного виробника.

 

Директор КЗ «Центральна бібліотечна система» Олена Дудко повідомила, що упродовж 2017 року кількість клубів за інтересами, організованими активістами та громадськими організаціями, збільшилася на 10 гуртків. У 2017 році за кошти міського бюджету (200 тис. грн) уперше за 25 років на 2 тис. нових екземплярів книг оновлено бібліотечний фонд класичною та сучасною, науково-популярною, дитячою літературою українських та зарубіжних авторів. У планах облаштування окремого комп’ютерного класу з новою технікою, затишної читальної зали та музично-літературної вітальні, придбання інформаційно-бібліотечної системи.