Апаратна нарада міського голови Дмитра Бикова

5.07.2017, 17:40

03 липня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася чергова апаратна нарада міського голови Дмитра Бикова за участі керівників структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних організацій, установ, закладів, ЗМІ.

 

У ході апаратної наради міський голова зазначив, що міський бюджет за І півріччя 2017 року перевиконано. На підставі розрахунків до кінця 2017 року  очікується перевиконання міського бюджету на 35 млн грн, які будуть розподілені на пленарному засіданні сесії міської ради в липні згідно із поданими листами між головними розпорядниками коштів та направлено на технічне переоснащення, капітальні ремонти та вирішення питань соціально-гуманітарного напрямку.  

 

Очільник міста поінформував про хід розгляду питання щодо погашення заборгованості комунальних підприємств, розглянутий на нараді в Полтаві на минулому тижні. Дмитро Биков повідомив, що заборгованість держави з фінансування пільг та субсидій за теплову енергію споживачам по КВП «Теплоенерго» склала 23 млн грн. З метою фінансової підтримки комунального підприємства 04 липня 2017 року на розгляд депутатів Горішньоплавнівської міської ради на засідання 25 сесії буде винесено проект рішення про виділення 3,2 млн грн в уставний фонд КВП «Теплоенерго». Отримані кошти буде витрачено на погашення заборгованості КВП «Теплоенерго» перед КП «ВУВКГ» Горішньоплавнівської міської ради», оплату праці працівників підприємства теплової енергетики міста, підготовку до нового опалювального періоду. На засіданні 25 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання також буде опрацьовано питання про можливість відкриття в АБ «УКРГАЗБАНК» кредиту на 5 млн грн для КВП «Теплоенерго».

 

Міський голова прокоментував хід зустрічі представників органів місцевого самоврядування з фахівцями Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) та датської фінансово-експертної компанії Ramboll. У ході візиту сторони обговорили можливості участі міста в інвестиційному проекті з реалізації масштабного енергозберігаючого проекту та отримання грантових коштів Європейської екологічної асоціації на реконструкцію міської котельні по провул. Енергетиків, 31. Впровадження проекту дозволить знизити рівень оплати за комунальні послуги. Остаточне рішення щодо відкриття кредитної лінії Горішнім Плавням для реалізації проекту НЕФКО прийме до кінця року.

 

Дмитро Биков повідомив про успішне завершення роботи з оздоровлення та відпочинку дітей у пришкільних таборах при загальноосвітніх навчальних закладах міста та ДЮСШ № 2. Упродовж червня оздоровленням та відпочинком охоплено 914 дітей.  

 

Міський голова відзначив, що у 2017 році в середньому в кожний дошкільний навчальний заклад міста на капітальні ремонти, придбання матеріальних цінностей, миючі засоби та інші потреби з міського бюджету виділено по 284 тис. грн. Очільник міста наголосив, що заборона збору коштів з батьків вихованців ДНЗ та учнів ЗОШ міста на поточні ремонти та інші витрати для забезпечення діяльності цих закладів є актуальною та обов’язковою для виконання керівниками навчальних закладів.

 

Міський голова поінформував, що спеціалістами органів місцевого самоврядування опрацьовано та винесено на засідання 25 сесії Горішньоплавнівської міської ради проект рішення про збільшення заробітної плати лікарям на 15% з 01.06.2017, середньому медичному персоналу на 10% з 01.07.2017. 

 

Відзначив, що днями в місті Горішні Плавні представниками ГО «Міська міліція» проведено попереджувальну акцію з профілактики порушень Правил благоустрою міста щодо паркування автомобілів на газонах та територіях, прилеглих до дитячих майданчиків. Членами ГО проведено патрулювання дворами та вулицями міста й у разі виявлення вищезазначених порушень з водіями авто проведено профілактичні бесіди, залишено інформаційні листівки з роз’ясненнями вимог Правил благоустрою міста.       

 

Дмитро Биков повідомив, що на чемпіонаті світу з кульової стрільби серед юніорів, який відбувся в м. Зуль (Німеччина), Максим Городинець - наш земляк, вихованець ДЮСШ №1 м. Горішні Плавні - виборов золоту медаль й став чемпіоном світу в команді збірної України з рекордом світу.

 

25 червня з нагоди Дня молоді в Горішніх Плавнях відбулися святкові культурно-мистецькі заходи, у ході яких вперше в місті проведено видовищні змагання з автомобільного слалому, показові виступи вихованців відділень дзюдо та боксу ДЮСШ № 1 та молодіжну концертну програму за участі міських колективів: шоу-гурту «Дніпровські зорі», шоу-гурту «NEXT», Ірини Колесніченко, Дмитра Святова, гурту «Sing sation» та гостей свята з м.Полтави: DJ Fly, DJ CHERKASOFF, MC Жужа (Павло Журавльов), гурту “Буде так”. Очільник міста висловив вдячність організаторам святкування.

 

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська анонсувала програму загальноміського заходу з відтворення давньої народної традиції  Івана Купала 07.07.2017, запросила усіх долучитися до святкових заходів, що пройдуть на території півострова Барбара за участі гурту «Brains on holidays», DJ Andrew Slim  та MC Кирила Вольного.