Пленарне засідання депутатів Горішньоплавнівської міської ради

6.07.2017, 09:17

04 липня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося 25 пленарне засідання депутатів міської ради, яке провів міський голова Дмитро Биков. У роботі сесії взяли участь 25 депутатів міської ради.


Засідання розпочато з урочистостей. На початку міський голова у рамках програми стимулювання кращих за професією медичних працівників І-ІІ рівнів надання медичної допомоги в місті Горішні Плавні на 2017-2021 роки відзначив переможницю конкурсу в номінації «Кращий лікар амбулаторно-поліклінічної спеціалізованої служби вторинного рівня» Гаяне Габузян, вручив диплом та сертифікат переможця на 5 тис. грн.


Дмитро Биков також відзначив переможців конкурсу з благоустрою багатоквартирних будинків міста на звання «Будинок найкращого благоустрою м. Горішні Плавні», привітав та вручив грошові сертифікати, що можуть бути використані для виконання ремонтних робіт, покращення благоустрою будинків, прибудинкової території, для придбання ОСББ засобів малої механізації. Міський голова зауважив, що програма підтримки ОСББ є дієвою. Загальна сума призового фонду склала 380 тис. грн.  У категорії «Будинки від 2-х до 4-х поверхів» І місце  вибороло ОСББ «Космонавти» й отримало сертифікат на суму 30 тис. грн. У категорії «5-ти поверхові будинки» І місце та сертифікат на суму 40 тис. грн здобули члени ОСББ «Мрія», ІІ місце та сертифікат на суму 30 тис. грн - ОСББ «Дніпрова чайка», ІІІ місце та сертифікат на суму 20 тис. грн - ОСББ «Рубін 18». У категорії «9-ти та більше поверхові будинки з кількістю квартир до 144 включно» І місце, сертифікат на суму 50 тис. грн вибороли члени ОСББ «МЖК»; ІІ місце, сертифікат на суму 40 тис. грн - ОСББ «Дніпряночка 80» та будинок № 85 по вулиці Добровольського; ІІІ місце, сертифікат на суму 30 тис. грн - ОСББ «Промінь». У категорії «9-ти та більше поверхові будинки з кількістю квартир від 145 та більше» І місце й сертифікат на суму 50 тис. грн здобули жителі будинку № 81 по вулиці Добровольського, ІІІ місце й сертифікат на суму 30 тис. грн - ОСББ «Гірники». Учасники конкурсу, які не здобули призові місця (ОСББ «Дніпро», ОСББ «Добровольського 77»), отримали заохочувальне преміювання – сертифікати на суму 10 тис. грн.


У ході роботи депутати міської ради опрацювали три фінансових питання. Одне з головних - про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік. Відповідно до фактичного виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року дохідну частину збільшено на 35 млн грн. За рахунок перевиконання міського бюджету збільшено видатки головним розпорядникам коштів згідно з поданими листами.


Заслухали доповідь директора ДЖКГ Петра Василюка про внесення змін до Програми розвитку ЖКГ м. Горішні Плавні на 2017 рік, Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в м. Горішні Плавні на 2016-2020 роки.


Депутати міської ради погодили проект рішення щодо відшкодування ОСББ «Добровольського 9» частини тіла кредиту на впровадження заходів з енергозбереження й модернізації жилового будинку: проведення теплоізоляції під’їздів, підвалів, технічних приміщень, горищ та модернізації системи освітлення місць загального користування. Розмір відшкодування з міського бюджету складає 10 % від суми кредиту.


На засіданні сесії розглянули проект рішення «Про внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів міської ради та деяких рішень міської ради». Запропоновано ввести з 01.08.2017 до апарату виконавчого комітету міської ради новий структурний підрозділ - сектор з контролю за додержанням законодавства про працю у складі двох осіб: завідувача сектору, інспектора праці та головного спеціаліста, інспектора праці та передбачити додаткові кошти з міського бюджету (182,6 тис. грн) на заробітну плату працівників сектору за 5 місяців, придбання двох комп’ютерів. Міський голова Дмитро Биков наголосив, що дане рішення підготовлене на виконання постанови Кабінету Міністрів України №295 від 26 квітня 2017 року з метою забезпечення ефективного здійснення делегованих повноважень щодо здійснення в місті контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством та накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення згідно з рекомендаціями Полтавської обласної державної адміністрації. Проект рішення не набрав необхідної кількості голосів й не був прийнятий.  

 

Депутати Горішньоплавнівської міської ради погодили питання стовно підтримки Горішніми Плавнями ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання», завдяки чому органи місцевого самоврядування спрямують зусилля на тісну співпрацю з діловими колами та громадянським суспільством з метою прискорення місцевого економічного зростання, розвитку та створення нових робочих місць. Підписанти ініціативи «Мери за економічне зростання» отримають інформаційно-консультативні послуги, доступ до різних інструментів розвитку, зокрема до грантової підтримки. 


У ході засідання також опрацьовано питання економічного розвитку та ресурсів, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування, організаційні питання.