Яскравий карнавал колясок – 2017 у нашому місті

12.07.2017, 13:15

8 липня в Парку культури і відпочинку за підтримки міського голови Дмитра Бикова відбувся шостий «Карнавал колясок». За традицією, свято організувала молода сім’я – Наталія та Сергій Клімови. У проекті брали участь 10 сімей, які вражали цікавим дизайном дитячого транспортного засобу. Кожен «екіпаж» був унікальним і оригінальним, привертав погляди гостей свята. Учасники параду пройшли від фонтану до літнього естрадного майданчику, де проходило святкове дійство – дефіле дитячих колясок і розважальна програма. Оригінальність і красу оформлення оцінювало журі конкурсу.

Карнавал дитячих колясок проходить у Горішніх Плавнях із 2012 року. Ідея його проведення належить Сергію і Наталії Клімовим, які щорічно організовують загальноміський захід, залучаючи до нього нові сім’ї й отримуючи більш широку підтримку з боку спонсорів. Зокрема, Благодійний фонд Полтавського гірничозбагачувального комбінату виділив на проведення цьогорічного свята 10 тис. грн

Усі учасники карнавалу були відзначені за старання. Зокрема, спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді міської ради вручили грамоти та набір іграшок, представники центру MR.ENGLISH – подарункові сертифікати на безкоштовне навчання англійської мови протягом місяця. Від магазину Baby art.ua учасники отримали сертифікати на суму 300 грн кожній сім’ї на придбання дитячого одягу, від торгової марки «Ліо-конд» – чеки на безкоштовне морозиво та тістечко.