Підготовка до святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

12.07.2017, 13:24

11 липня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення святкових заходів до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості за головування першого заступника міського голови Олександра Чуприни.

У роботі оргкомітету взяли участь секретар міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, головний фахівець з комунікацій, помічник-консультант народного депутата України Костянтина Жеваго Руслан Клименко, керівники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств міста, правоохоронних органів, представники громадських організацій, ЗМІ.

Учасники організаційного комітету опрацювали план заходів з підготовки та проведення заходів з нагоди свята, програму культурно-масових та спортивних заходів, присвячених Дню працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

З нагоди свята 14 липня у великій залі Палацу культури і творчості відбудеться святковий концерт із  офіційними вітаннями, нагородженням.

15 липня з 11.00 годин у міському Парку культури та відпочинку відбудеться свято для маленьких містян «Я люблю FERREXPO», у ході якого передбачено ігри та розваги для дітей та їх батьків, організовані ПрАТ «Полтавським ГЗК», ЦДЮТ та ДСОЦ «Горизонт». Усі учасники отримають безкоштовні квитки для відвідування атракціонів міського парку. З 16.00 мешканці Горішніх Плавнів зможуть насолодитися виступами колективів Центру дитячої та юнацької творчості.

Цього ж дня з 17.00 до 19.00 на стадіоні «Юність» відбудеться футбольний матч між збірною Федерації футболу м. Горішні Плавні та збірною ветеранів футбольного клубу «Дніпро».

На Театральній площі міста 15 липня з 18.00 розпочнеться святкова концертна програма, за участі колективів сільських Будинків культури, Палацу культури і творчості, шоу-гурту «Тріо клас», народної артистки України Катерини Бужинської, шоу-балету «Амадос».

16 липня на затоці Барбара з 09.00 розпочнуться відкриті міські змагання з веслування на човнах класу «Дракон» за підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго та голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна дав доручення службам, відповідальним за проведення святкових заходів.