Бруківка у міському Парку культури і відпочинку

12.07.2017, 13:16

10 липня міський голова Дмитро Биков провів виїзну нараду за участі секретаря міської ради Сергія Дороти, директора ДЖКГ Петра Василюка, начальника відділу благоустрою та житла Валерія Гирявця, представників ЗМІ у Парку культури  і відпочинку, де проходять ремонтні роботи з облаштування доріжки центрального входу. Роботи виконуються з натурального каменю – граніту – за оригінальним проектом.

«Сьогодні ми оглянули якість виконання робіт підрядною організацією ТОВ «Технобудсервіс 2006» за проектом «Капітальний ремонт тротуарів у міському Парку культури і відпочинку». Є окремі зауваження підрядникам, які вони будуть усувати й продовжувати роботи згідно з проектом, – наголосив міський голова.  –  Ця бруківка є центральним елементом проекту, з часом з’являться стежини, які будуть утворювати промені, що перетинатимуться із центральною алеєю».

Головне завдання, яке сьогодні органи місцевого самоврядування ставлять перед підрядником, – виконати роботи якісно, на віки, адже доріжці міського Парку культури і відпочинку вже понад сорок років і вона потребує реконструкції.

Відновлену центральну алею парку планують здати до 01 вересня.