Боротьба з амброзією продовжується

13.07.2017, 11:32

Днями міський голова Дмитро Биков разом із представниками засобів масової інформації оглянули міські двори по вулиці Добровольського та проспекту Героїв Дніпра (територія КЖЕП №4 і КЖЕП №5) з питань роботи житлово-комунальних підприємств у боротьбі з амброзією шляхом використання біологічного препарату «Алерго STOP амброзія».

Як зазначив міський голова, програма щодо боротьби з амброзією полинолистою розпочата ще минулого року. Препарат «Алерго STOP амброзія» відноситься до препаратів органо-мінерального походження, він визнаний безпечним для людей, тварин, усіх видів сільськогосподарських рослин і польових трав, ґрунтів та підземних вод. Результати видно вже зараз, амброзія майже відсутня. Оглянувши двори мікрорайону, знайшли кілька рослин амброзії.

Міський голова Дмитро Биков звернувся до жителів міста через ЗМІ з проханням повідомляти про масове розмноження рослин бур’яну у дворах до  департаменту житлово-комунального господарства.

Завдання усіх служб житлово-комунальної галузі Горішніх Плавнів – знищити повністю амброзію в житловому секторі міста. Тоді питання алергії під час цвітіння бур’яну не буде актуальним.