Засідання робочої групи з проведення Стратегічної екологічної оцінки проекту Стратегії розвитку міста

13.07.2017, 16:00

У малій залі виконавчого комітету міської ради в рамках реалізації Проекту ПРОМІС днями відбулося засідання робочої групи з проведення Стратегічної екологічної оцінки проекту Стратегії розвитку м. Горішні Плавні до 2028 року.

У засіданні взяли участь перший заступник міського голови Олександр Чуприна, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів – муніципальний координатор Проекту ПРОМІС Ольга Овчиннікова, консультант Проекту ПРОМІС Геннадій Марушевський, консультантка Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні Марʼяна Завійська, регіональний консультант Проекту ПРОМІС Ірина Дудка та члени робочої групи.

З вступним словом виступила Ольга Овчиннікова, як зазначила, що сьогоднішнє засідання робочої групи є завершальним і на ньому консультантами Проекту ПРОМІС будуть представлені спільні напрацювання та пропозиції до Стратегії розвитку м. Горішні Плавні.

Геннадій Марушевський представив членам робочої групи проект звіту про Стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку м. Горішні Плавні до 2028 року, у якому визначені можливі впливи заходів з реалізації Стратегії розвитку міста на його екологічний стан та надані рекомендації щодо шляхів зниження негативного впливу визначених Стратегією техногенних заходів на навколишнє природне середовище.

Під час обговорення проекту звіту членами робочої групи разом з консультантами Проекту ПРОМІС були розроблені пропозиції завдань, проектів та заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації в місті, які будуть включені до проекту Стратегії розвитку м. Горішні Плавні до 2028 року.

На завершення засідання Ольга Овчиннікова подякувала членам робочої групи та представникам Проекту ПРОМІС за плідну співпрацю та висловила сподівання, що всі пропозиції робочої групи будуть враховані під час затвердження Стратегії.