Вітання першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького

14.07.2017, 08:45

Вітаю всіх жителів Горішніх Плавнів зі святом працівника металургійної та гірничодобувної промисловості!


Кожен мешканець, незалежно від роду діяльності, причетний до успіхів свого міста та перемог його підприємств на світовому ринку. Здобутки ваших гірничозбагачувальних комбінатів є здобутками всієї горішньоплавнівської громади. Як місто не існує без бюджетоутворюючих підприємств, так і підприємства не розвиваються без вашої підтримки. Саме ви надихаєте, підтримуєте й уболіваєте за них.


Як ваш депутат обласної ради знаю, які значні кошти комбінати сплачують до бюджетів. Розумію те колосальне соціальне навантаження, яке беруть на себе, підтримуючи соціальну сферу — лікувальні заклади, заклади культури й освіти. Я вдячний керівництву й працівникам усіх ГЗК за їхню роботу та переспективи для населення. Сьогодні розширюється Єристівський ГЗК, будується Біланівський. У перспективі долучене до роботи населення матиме її на найближчі 40-50 років.


Сьогодні Горішні Плавні мають найнижчий рівень безробіття в області та найвищий рівень ВВП на душу населення. Незалежно від політично-економічної ситуації в державі, ваша молодь розуміє, що гарне майбутнє можливе і вдома, що можна працювати й мати гідну заробітну плату. Що діти ходитимуть до хороших садочків, навчатимуться в сучасних класах, а, отримавши вищу освіту, не прагнутимуть мігрувати.


Від себе особисто, від Полтавської облдержадміністрації та обласної ради вітаю! Бажаю Горішнім Плавням розвитку й процвітання, а всім вам — добробуту, злагоди в родинах, міцного здоров’я та залізної волі для досягнення мети.


Перший заступник голови Полтавської ОДА, депутат Полтавської обласної ради, голова Полтавської ТО партії «БПП «Солідарність»

Андрій Пісоцький