Вітання першозасновників комбінату й першопрохідців міста

14.07.2017, 09:14

Напередодні Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості в кінолекційній залі музею історії ПрАТ «Полтавський ГЗК» відбувся святковий захід для першозасновників Полтавського гірничо-збагачувального комбінату й першопрохідців міста. Привітати ветеранів із святом завітали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, директор з управління персоналом і побуту ПрАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко, директор технічний ТОВ «Єристівський ГЗК» Віктор Олюха.

Ведуча урочистостей зачитала привітання народного депутата України Костянтина Жеваго з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус звернувся до колишніх колег зі словами вдячності за значний вклад у розвиток підприємства, за те, що передали свої знання і вміння молоді, що діти і правнуки працюють сьогодні на виробництві, наголосив на важливості професії гірника та металурга, адже представники цієї професії відіграють значну роль у наповненні бюджету, формуванні могутності країни. Сьогодні на підприємствах компанії FERREXPO працює понад 11 тис. осіб, середня зарплата 10,5 тис. грн, більше 60% становить наповнення бюджету нашого міста. І за цими цифрами стоїть трудовий колектив, ветерани підприємства.

За багаторічну наполегливу та сумлінну працю й з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості Віктор Лотоус вручив грамоти Полтавського гірничо-збагачувального комбінату ветеранам підприємства: Володимиру Афанасійовичу Паливоді, Аркадію Івановичу Кубуші, Василю Петровичу Огую, Віктору Захаровичу Морисову, Василю Петровичу Лайлу, Тамарі Іванівні Богодист, Леоніду Сидоровичу Мудраку, Василю Федосійовичу Бровку, Михайлу Антоновичу Рожку. 

 

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна привітав зі святом, підкреслив, що історія нашого міста й комбінату тісно переплетені, і її треба вивчати й робити висновки, а не змінювати. Одне з головних завдань органів місцевого самоврядування – це турбота про першопрохідців, будівельників міста й комбінату. Щиро побажав здоров’я, довгих років життя, щоб наші діти й внуки мали можливість послухати ваші розповіді про минуле.

Вітальні слова адресував присутнім друзям і колегам директор технічний ТОВ «Єристівський ГЗК» Віктор Олюха.

Музичні вітання дарували першозасновникам Полтавського гірничо-збагачувального комбінату й першопрохідцям міста учасники вокальної студії «Натхнення» Палацу культури і творчості – Віктор Шмигло, Тетяна Павлович, Світлана Лихожон, Наталія Яшник.

По закінченні свята першозасновникам і першопрохідцям подарували солодкі частування від ПрАТ «Полтавський ГЗК».