Департамент житлово-комунального господарства інформує

17.07.2017, 10:31

Департамент житлово-комунального господарства нагадує мешканцям приватних секторів Горішньоплавнівської міської ради, що відповідно до Правил благоустрою міста власники присадибної ділянки зобов’язані:

укладати самостійно договори на вивезення побутових відходів згідно з вимогами діючих санітарних норм (за винятком випадків, коли плата за вивезення відходів є у складі плати за утримання будинку та прибудинкової території). Вивіз сміття здійснюється виключно сміттєвозами із залученням спеціалізованих підприємств на договірній основі (розділ 3, п 3.3, п.п 3.3.2);

забезпечити своєчасне збирання та вивезення відходів (твердих та рідких господарсько-побутових) відповідно до діючих санітарних норм (розділ 3, п 3.3, п.п 3.3.3).

На сьогоднішній день виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, згідно рішення виконавчого комітету Комсомольської міської ради від 20.04.2010 р. №184, визначено КП «СпецЕко».

Зважаючи на зазначене вище просимо в двотижневий термін укласти договори (у разі їх відсутності) на вивезення твердих та рідких побутових відходів для чого необхідно звернутись до абонентського відділу КП «СпецЕко» по вул. Миру, 8 або до ОСН «Тріада-21» по вул. Горького, 55. При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

В разі технічної можливості мешканцями приватного сектору підключення до нових каналізаційних мереж необхідно звернутись до відділу збуту КП ВУВКГ по вул. Добровольського,97 з наступним пакетом документів:

- заява на ім’я директора (видача технічних умов на приєднання об’єкту до комунальних мереж водопостачання та водовідведення);

- опитувальний лист за формою згідно з додатком 2 (п. 4.1. наказу МЖКГ від 27.06.2008р. за № 190 Про затвердження Правил користування системами Централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України») - заповнюється проектантом; - викопіювання з містобудівної документації зі схемою прив’язки до систем водопостачання, яка пропонується (наказ МЖКГ від 27.06.2008 №190 дод.2 п.13 Додатки до опитувального листа);

- копії документів, які підтверджують право власності (користування) на земельну ділянку, на якій розташовано об’єкт підключення (наказ МЖКГ від 27.06.2008 №190 дод.2 п.13 Додатки до опитувального листа);

- копія свідоцтво платника єдиного податку (для юридичних осіб); - реквізити для укладання договору (для юридичних осіб).

Попереджаємо, невиконання Правил благоустрою міста є адміністративним правопорушенням, що тягне за собою накладання штрафу, передбаченого статтею 152 КУпАП у розмірі від 340 до 1360 грн. Притягнення до адміністративної відповідальності не звільняє особу від укладання договору на вивіз твердих та рідких побутових відходів.

Сподіваємось на Ваше розуміння і відповідальність.

 

 

 

Директор ДЖКГ     П.Б. Василюк