Урочисті вітання з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

17.07.2017, 16:22

14 липня у великій залі Палацу культури і творчості відбулися урочистості з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

З вітальними словами до трудового колективу гірничо-збагачувальних комбінатів, мешканців міста, друзів, гостей зі словами подяки звернувся народний депутат України Костянтин Жеваго. «Дякую вам за роботу, за результати, яких ми досягли, – і 10-річчя лістингу компанії FERREXPO на Лондонській фондовій біржі, і 40-річчя виробництва перших окатків на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті, і сьогоднішній День народження Біланівського гірничо-збагачувального комбінату, – наголосив Костянтин Жеваго. – Бажаю мирного неба над головою, економічних гараздів, добра, злагоди, сімейного щастя, тепла в родинах, професійної наснаги, зусиль, щоб освоїти Біланівське родовище, щоб побудувати збагачувальні потужності Єристівського гірничо-збагачувального комбінату, розвинути потужності збагачення Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, зробити всю компанію FERREXPO більш успішною».

Привітати працівників металургійної та гірничодобувної промисловості завітали голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації, депутат Полтавської обласної ради Андрій Пісоцький.

Валерій Головко подякував за важливу справу, яку виконують працівники комбінатів як у місті, так і в області та країні, передав вітання від Президента України Петра Порошенка зі слова вдячності за нарощення об’ємів виробництва у складний час, за розвиток інфраструктури, соціальної сфери з побажаннями здобутків, сімейного щастя, перемог і витримки, і віри в те, що в Україну прийде мир, війна закінчиться.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко побажав гірникам і металургам зростання, віри, успіху, сімейного затишку і благополуччя і вручив Почесні грамоти Полтавської обласної державної адміністрації працівникам гірничо-збагачувальних комбінатів за вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок у підвищення ефективності виробництва, високий професіоналізм.

Перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації, депутат  Полтавської обласної ради Андрій Пісоцький привітав місто, підприємства групи компаній FERREXPO зі святом і зауважив, що комбінати – це історія, сьогодення і майбутнє. Історія – це досвід, люди, які побудували місто й підприємства; сьогодення – це показники, досягнення, заробітна плата, видатки в різні рівні бюджетів; майбутнє – стабільність у житті, працевлаштування, розвиток, будівництво. Щиро побажав добра, міцного здоров’я, здобутків, високих заробітних плат і вручив працівникам галузі Почесні грамоти Полтавської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток підприємства, зміцнення промислового потенціалу Полтавщини й активну громадянську позицію.

Зі словами подяки до членів трудових колективів Полтавського, Єристівського, Біланівського гірничо-збагачувальних комбінатів, суміжних і підрядних підприємств, акціонерів, керівництва міста, області, Козельщинського й Кременчуцького районів звернувся голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус з побажаннями миру, здоров’я, благополуччя, оптимізму, розвитку і процвітання.

Голова профспілкового комітету Сергій Афонін від імені первинної профспілкової організації Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, профспілки металургів і гірників України привітав зі святом усіх працівників, ветеранів, гостей, жителів міста.

Віктор Лотоус і Сергій Афонін вручили найкращим працівникам комбінату почесні звання «Найкращий працівник гірничорудної промисловості» та Грамоти Асоціації «Укррудпром».

Працівників гірничо-збагачувальних комбінатів привітав перший заступник міського голови Олександр Чуприна й побажав стабільності: стабільно високих цін на продукцію підприємств, стабільно високих об’ємів виробництва, стабільно міцного здоров’я, стабільно зростаючих заробітних плат. «І головне – миру нашій країні, а всього іншого ми доб’ємося нашою працею, – наголосив Олександр Чуприна і вручив від міської ради подарунок-картину голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу. Також за багаторічну сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості перший заступник міського голови вручив Почесні грамоти виконкому Горішньоплавнівської міської ради та Подяки міського голови працівникам гірничо-збагачувальних комбінатів.

До привітань працівників металургійної та гірничодобувної галузі з врученням почесних нагород приєдналися охоронці миру і спокою нашої країни – заступник командира 25 окремої повітряно-десантної Дніпропетровської бригади, полковник Георгій Мних, керівник міжвідомчого Центру спеціальної підготовки Служби безпеки України, полковник Андрій Махтєєв, заступник начальника Головного управління поліції в Полтавській області, підполковник Денис Захарченко.

Яскравими художніми номерами вітали працівників металургійної та гірничодобувної промисловості творчі колективи та солісти Палацу культури і творчості міста Горішні Плавні.