Інформаційний прес-тур громадської організації «ЕКОЛТАВА» в рамках проекту «Link: Центр сталого енергетичного розвитку Полтавщини»

19.07.2017, 16:18

19 липня наше місто відвідала громадська організація «ЕКОЛТАВА» в рамках проекту «Link: Центр сталого енергетичного розвитку Полтавщини» з інформаційним прес-туром, що має за мету популяризацію відновлюваних джерел енергії, принципів раціонального споживання енергії і природних ресурсів, поширення практичного досвіду серед населення в питаннях енергоефективності. Участь у прес-турі взяли представники ЗМІ Полтави, Горішніх Плавнів.

У малій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради відбулася зустріч першого заступника міського голови Олександра Чуприни із учасниками прес-туру, у ході якої він привітав гостей міста, представив супроводжуючих спеціалістів – енергоменеджера департаменту житлово-комунального господарства Дмитра Кошару й головного спеціаліста Наталію Рубан. Також коротко обговорили програму відвідин об’єктів з питань енергозбереження в рамках проекту «Link: Центр сталого енергетичного розвитку Полтавщини».

У програмі інформаційного прес-туру – огляд очисних споруд «Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради»: системи опалення будівель каналізаційних очисних споруд (відбір низько-потенційного тепла для опалення адміністративних та виробничих приміщень); спілкування із технічним директором КП ВУВКГ Олексієм Гайдабурою та головним енергетиком Ігором Гулаком.

Директор КП «Міськсвітло» Василь Михайлик під час огляду вулиць міста розповів про модернізовану мережу вуличного освітлення.

Учасники прес-туру відвідали ОСББ «Рубін 18» (голова правління ОСББ Роман Дубецький) з питань заходів з енергоефективності та енергозбереження: модернізований індивідуальний тепловий пункт; заміна вікон та дверей в місцях загального користування; система освітлення  місць загального користування.

Останньою локацією було КВП «Теплоенерго»: твердопаливна котельня 15-го мікрорайону, де поспілкувалися із головним інженером КВП «Теплоенерго»     м. Горішні Плавні» Павлом Сніжком.


Довідка. Діяльність громадської організації «ЕКОЛТАВА» здійснюється в рамках місцевого проекту «Центр сталого розвитку Полтавщини» за підтримки міжнародних грантових програм LINK Регіонального Екологічного Центру та CLEEN Створення коаліцій на місцях. Проекти фінансується Міністерством клімату та довкілля Норвегії, а також Європейським Союзом.

Громадська організація «ЕКОЛТАВА» – екологічна організація, що функціонує на території Полтавщини із 2013 року. Основними напрямками діяльності є енергозбереження та відновлювані джерела енергії, поводження з твердими побутовими відходами та екологічне просвітництво населення.