Урочисте відкриття ІІІ оздоровчої зміни у ДСОЦ «Горизонт»

19.07.2017, 16:59

Теплого літнього липневого вечора відбулося урочисте відкриття ІІІ оздоровчої зміни «Країна фантазій – «Задзеркалля» в дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт».

До уваги дітей організована розважальна творча діяльність –  «Рольовий театр», «Країна казок», «Dance start-up», «Спортивне Задзеркалля», «Чарівний пензлик», «Кінокімерія», «Вокаліз», «Networking skills» – де кожен зможе випробувати свої нахили та вміння.

У святковому відкритті оздоровчої зміни «Країна фантазій – «Задзеркалля» взяла участь заступник міського голови Надія Угнічева, яка привітала дітей у найкращому оздоровчому таборі Полтавщини, де працює дружний професійний педагогічний колектив, який піклується про кожного горизонтівця, побажала гарного змістовного відпочинку, теплої благодатної погоди, нових знайомств і друзів, вдалих випробовувань у всіх творчих конкурсах і змаганнях.

Директор ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович побажала дружних стосунків усій родині оздоровчого центру, бути справжньою сім’єю, дітям – активності й волі до перемог, наполегливості й креативності.

Святковий вечір під дружні оплески продовжили  виступи горизонтівців із різних загонів: і запальні танці,  і мелодійні пісні, і гуморески. З теплотою й захопленням зустрічала дітвора креативну презентацію своїх вожатих, які будуть з дня в день поруч – і під час відпочинку, і під час конкурсів, і змагань.

Ритмічною дискотекою продовжилося вечірнє святкове дійство, де ніхто не міг встояти на місці. А сюрприз від директора – барвистий феєрверк – викликав захоплення й радість дітей.

Вдалого старту оздоровчій зміні «Країна фантазій – «Задзеркалля» літа 2017 року!