Апаратна нарада

24.07.2017, 15:27

24 липня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася чергова апаратна нарада за участі керівників структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних організацій, установ, закладів, ЗМІ.

 

Нараду провів перший заступник міського голови Олександр Чуприна, який повідомив про головні події, що відбулися в місті упродовж останніх двох тижнів. Подякував організаторам культурно-мистецьких заходів загальноміського свята - Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості – за насичену й цікаву різножанрову розважальну програму. Привітав спортивну команду виконкому на чолі з начальником житлового відділу Інною Киричок зі здобутим 4 місцем у змаганнях на човнах класу «Дракон», що відбулися 16.07.2017 на воді затоки Барбара до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

 

У ході апаратної наради перший заступник міського голови прокоментував хід капітальних ремонтів у ДНЗ та ЗОШ, ямкових ремонтів тротуарів, мереж тепло- та водопостачання, водовідведення міста, облаштування освітлення дороги від вулиці Конституції до готелю «Славутич». Поінформував про результати боротьби з амброзією полинолистою шляхом використання біологічного препарату «Алерго STOP амброзія». Станом на 24.07.2017 препаратом оброблено ділянки в місті загальною площею 22 га. Перший заступник міського голови відзначив, що позитивним досвідом боротьби Горішніх Плавнів з шкідливою для здоров’я людей рослиною вирішили скористатися в Полтаві. 

 

Олександр Чуприна поінформував про стан оздоровлення та відпочинку дітей міста в літній період. Днями у ДСОЦ «Горизонт» відбулося урочисте відкриття ІІІ зміни, у ході якої зафіксовано рекордну кількість відпочиваючих - 522 дитини. Популярність оздоровчого центру, відомого також далеко за межами Полтавської області, зумовлена високим рівнем організації заходів, забезпеченням сучасною матеріально-технічною базою та створенням гарних умов для повноцінного оздоровлення та належного відпочинку дітей. Упродовж червня-липня за сприяння Полтавської ОДА оздоровленням та відпочинком охоплено 35 дітей, за умов часткової компенсації вартості путівки дітям працівників бюджетної сфери – 56 осіб.      

 

Упродовж наради обговорили організаційні моменти з підготовки та проведення традиційного Міжнародного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі», запланованого 20-24.08.2017. Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська анонсувала програму загальноміських заходів фестивалю, заходів до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. У зв’язку з цим перший заступник міського голови дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету міської ради, комунальних підприємств Горішніх Плавнів.

 

Ірина Зеленська поінформувала, що в рамках міської програми «Спорт для всіх» та з метою популяризації здорового способу життя з 21.07.2017 року з 18.00 години в міському парку культури і відпочинку відбудуться відкриті тренування з фрі-файту, до яких можуть долучитися усі бажаючі. За підтримки міського голови Дмитра Бикова кожної суботи з 20.00 до 22.00 у парку проводиться молодіжна дискотека, а кожної неділі з 18.00 – виступ муніципального духового оркестру.