Огляд ДНЗ міста з питань проведення капітальних ремонтів

27.07.2017, 13:50

26 липня 2017 року заступник міського голови Надія Угнічева, в.о. начальника відділу освіти Лілія Щербина, головний бухгалтер відділу освіти Оксана Кошолкіна оглянули хід проведення капітальних ремонтів у дошкільних навчальних закладах міста напередодні нового навчального 2017-2018 року.

 

У ДНЗ «Казка» триває капітальний ремонт харчоблоку, туалетних кімнат та кухонних блоків у двох групах. У дошкільному закладі «Золота рибка» проводиться капітальний ремонт туалетних кімнат та кухонних блоків у двох групах. У ДНЗ «Попелюшка» розпочато ремонтні роботи у спортивній залі та кімнаті для занять лего-конструюванням. Завершується капітальний ремонт групи, де був кабінет сімейної медицини. Продовжуються роботи з капітального ремонту харчоблоку, двох туалетних кімнат і кухонних блоків у дошкільному закладі «Горобинка». У ДНЗ «Чебурашка» проводиться ремонт туалетних кімнат і кухонних блоків у п'яти групах.

 

Заступник міського голови Надія Угнічева оглянула приміщення харчоблоків дошкільних закладів «Росинка» та «Сонечко», у яких проведено капітальний ремонт і введено об’єкти в експлуатацію. Працівники харчоблоків висловили задоволення оновленими приміщеннями й радують дошкільників смачними стравами.