Пам’яті Олександра Миколайовича Бреуса

27.07.2017, 14:44

Горішньоплавнівська міська рада та виконавчий комітет із сумом повідомляють, що 27 липня 2017 року на 39 році через важку хворобу обірвалося життя Олександра Миколайовича Бреуса – депутата міської ради, знаного й добросовісного працівника, шанованої та чуйної людини.

 

З болем сприйняли повідомлення про смерть Олександра Миколайовича Бреуса. Ми втратили неординарну особистість і небайдужу людину, свідомого добропорядного громадянина.

 

Олександр Миколайович народився 11 травня 1978 року в місті Комсомольську Полтавської області. З жовтня 2000 року й до останнього часу працював на ПрАТ «Полтавський ГЗК»: спочатку майстром, начальником дільниці на дробильній фабриці, потім начальником технічного бюро дробильно-збагачувальної фабрики, в управлінні комбінату провідним інженером, начальником відділу з організації виробництва. З червня 2014 року очолив лабораторію  технічного контролю. Олександр Миколайович був активним громадським діячем - містяни двічі обирали його депутатом  міської ради шостого й сьомого скликань.

 

Усі, кому довелося працювати з ним, знали його як щирого товариша, здатного завжди зрозуміти інших і прийти на допомогу.

 

Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким. Нехай рідна земля буде йому пухом.

 

Світла пам'ять про Олександра Миколайовича назавжди залишиться в серцях його рідних, друзів, колег.

 

Прощання із  Олександром Миколайовичем Бреусом відбудеться 28 липня об 11.00 за адресою: проспект Героїв Дніпра, 53.