Тренінг «Досвід втілення Проекту СВА: розвиток ОСББ, втілення розумних проектів, стратегія розвитку міст»

27.07.2017, 15:52

За підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» 25-26 липня 2017 року в м. Миргороді відбувся дводенний кластерний тренінг з теми «Досвід втілення Проекту СВА: розвиток ОСББ, втілення розумних проектів, стратегія розвитку міст».

У заході взяли участь представники семи областей України із тринадцяти, з якими  співпрацює  Проект ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ».

Під час кластерного тренінгу учасниками було презентовано результати роботи ресурсних центрів із сталого розвитку міст: досягнення, динаміка створення ОСББ, реалізація державних, міських програм підтримки розвитку ОСББ, стратегічне планування. Також був представлений досвід реалізації проектів з інноваційного врядування в рамках Проекту ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ», мета яких покращення місцевого самоврядування шляхом ширшого залучення громадян до процесів прийняття рішень та встановлення зворотного зв’язку за рахунок новітніх технологій.

На тренінгу наше місто представляли директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Горішньоплавнівської міської ради Ольга Овчиннікова та головний спеціаліст відділу благоустрою та житла департаменту ЖКХ Горішньоплавнівської міської ради Наталія Рубан.