Євстропова Наталія Вікторівна

1.08.2017, 17:06

01 серпня 2017 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

- головного спеціаліста  відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області .

Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік Євстропової Н.В. додаються.

Копії заяви про проведення перевірки та декларації

Інформація щодо результатів проведення перевірки Євстропової Наталії Вікторівни

11 жовтня 2017 року в Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Євстропової Наталії Вікторівни, головного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», щодо Євстропової Н.В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Євстропової Наталії Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».